Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Ср, 04-08-2021    22:24:04
Житомир » Новини » Культура » 2020 » Декабрь » 11 » 09:43:17 оновлено: 10:02:51

У Житомирі відомий ізраїльський художник навчав дітей створювати картини без пензлів і фарб. ФОТО

11-12-2020, 10:02:51 594 Коментарі 0 Читать на русском

У Житомирі відомий ізраїльський художник навчав дітей створювати картини без пензлів і фарб. ФОТО
Відомий ізраїльський художник-ілюстратор Ханох Півен 10 грудня приїхав до Житомира. Митець провів в нашому місті декілька майстер-класів зі створення картин з повсякденних матеріалів.

Художник відвідав Центр творчості дітей та молоді та Школу супергероїв (знаходиться у дитячій лікарні) і показав діткам, що ґудзики, лампочки, прищіпки, булавки, дитячі іграшки, нитки та інші предмети гарно підходять для створення картин, і головне тут – не вміння малювати, а фантазія. 

Ханох Півен такі картини створює понад 30 років, надаючи предметам повсякденного вжитку нового сенсу. Художник закінчив академію мистецтв в Єрусалимі "Бецалель", працює в техніці колажу в поєднанні з малюнком.
 


За словами Півена, таке незвичайне мистецтво допомагає в часи пандемії подолати тривогу та стрес, контролювати свої емоції.
 

"Мистецтво для мене – це створення власного закритого простору. Створюючи мистецтво,  ми закриваємося від зовнішнього світу, і це для мене – найважливіше. Взяти дощечку і щось на ній створити… Таке мистецтво дає можливість дитині контролювати емоції та бути володарем становища, особливо зараз, в часи пандемії, коли діти прив’язані до своїх домівок", – каже Ханок Півен.


Художник-ілюстратор відзначений багатьма нагородами. У своїх творчих майстернях він залучає людей до досвіду несподіваних відкриттів, допомагаючи справлятися із тривогою.
Тегі: художник, картини, Житомир
НОВИНИ ТА ОБ'ЯВИ
Коменатрів: 0
avatar

Інші новини Житомир: