Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Чт, 22-04-2021    13:17:44
Житомир » Новини » Суспільство » 2020 » Ноябрь » 30 » 15:43:57 оновлено: 15:44:15

У Житомирі відкрився перший стаціонарний реабілітаційний центр. ФОТО     Реклама  

30-11-2020, 15:44:15 313 Коментарі 0 Читать на русском

У Житомирі відкрився перший стаціонарний реабілітаційний центр. ФОТО
Центр догляду та реабілітації пацієнтів із захворюваннями центральної нервової системи починає працювати у Житомирі.

Однією з унікальних послуг Центру і його безперечна перевага – можливість цілодобового перебування пацієнта із супутнім медичним доглядом та триразовим харчуванням.

Центр догляду та реабілітації спеціалізується на:
 
  • догляді за літніми людьми,
  • реабілітації захворювань центральної  нервової системи,
  • нейрореабілітації після інсульту та черепно-мозкових травм,
  • реабілітація після спортивних травм.
 

«Це ті пацієнти, які не можуть ходити, самі себе обслуговувати після перенесених травм та інсультів. А також люди, які перенесли травми хребта та великих суглобів. Фактично нашими пацієнтами є люди, які потребують кваліфікованої стаціонарної допомоги неврологів та реабілітологів. Нам вдалося зібрати мультифункціональну команду з неврологів, реабілітологів, ерготерапевта, кінезіотерапевта, логопеда та інший спеціально навчений медичний персонал», - зазначає Сергій Дацкевич, лікар невролог та один із засновників Центру.


Центр готовий приймати пацієнтів з усієї Житомирської області та забезпечити якісну реабілітацію та догляд. На відміну від лікарні пацієнти забезпечені персональною увагою, комфортною санаторною обстановкою та якісним харчуванням, що входить у вартість перебування.

Для пацієнтів у післяінсультному стані, після черепно-мозкових травм різної тяжкості це високі шанси на якісне життя після отриманої реабілітації.

Центр знаходиться за адресою: м. Житомир, вул. Комерційна 2, додаткова інформація за телефонами: 067 999 70 03, 0800 339 596.Тегі: реабілітація, Житомир
НОВИНИ ТА ОБ'ЯВИ
Коменатрів: 0
avatar

Інші новини Житомир: