Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Ср, 28-07-2021    08:10:38
Житомир » Новини » Житомир » 2020 » Ноябрь » 26 » 16:48:54 оновлено: 17:15:54

Житомирські дитсадки просять батьків купити безконтактні термометри: у міськраді кажуть, що на це виділяли кошти

26-11-2020, 17:15:54 1203 Коментарі 0 Читать на русском

Житомирські дитсадки просять батьків купити безконтактні термометри: у міськраді кажуть, що на це виділяли кошти
В дитячих садочках Житомира батьків просять придбати безконтактні термометри в кожну групу, щоб процес вимірювання температури дітям проходив швидше.

Про це 25 листопада повідомили в Facebook-спільноті "Матусі й татусі Житомира".
 

"Постало питання, що в садочок потрібно закупити безконтактні термометри в кожну групу. В садочку стверджують, що це повинні зробити батьки. Скажіть це тільки в нашому садочку чи так скрізь?" – запитує користувачка Masha Kondratieva.
У коментарях під дописом житомиряни підтвердили, що ситуація непоодинока і дійсно батьки за свої кошти купують термометри.

26 листопада на ситуацію відреагували в міській раді. Там говорять, що ще в травні виділили кошти на забезпечення садочків безконтактними термометрами.
 

"У травні 2020 року департаментом освіти за додатково виділені кошти з місцевого бюджету було забезпечено всі заклади дошкільної освіти безконтактними термометрами у кількості по 2 одиниці на кожен заклад освіти. Окрім того, в кожному дошкільному закладі наявні ртутні термометри, які за потреби можуть використовуватись. Батьки вихованців мають право покращувати матеріальну базу закладу та співпрацювати у цьому напрямку з адміністрацією закладу освіти", – повідомили у Житомирській міській раді.


Мерія закликає батьків, у яких вимагають закупити термометри або кажуть, що вони відсутні, повідомляти про це до департаменту освіти за телефоном: 47-48-36.

Тегі: термометр, Житомир, міськрада, дитсадок
НОВИНИ ТА ОБ'ЯВИ
Коменатрів: 0
avatar

Інші новини Житомир: