Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Среда, 25 Ноября 2020    23:51:15
Житомир » Новини » Житомирська область » 2020 » Октябрь » 26 » 11:34:31 оновлено: 11:46:31

У Житомирській області – нові карантинні зони: які міста і райони стали «червоними»

26 Октября 2020, 11:46:31 2820 Коментарі 0 Читать на русском

У Житомирській області – нові карантинні зони: які міста і райони стали «червоними»
З 26 жовтня у Житомирській області оновлено карантинні зони. Відповідне рішення прийняли на засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Найжорсткіші умови карантину, тобто «червона» зона: міста Бердичів, Коростень, а також Бердичівський, Коростенський, Лугинський, Любарський, Черняхівський та Чуднівський райони.

До «помаранчевої» зони віднесено: міста Житомир, Малин, Новоград-Волинський, а також Андрушівський, Баранівський, Брусилівський, Ємільчинський, Житомирський, Коростишівський, Малинський, Народицький, Новоград-Волинський, Овруцький, Олевський, Попільнянський, Пулинський, Радомишльський, Романівський, Ружинський та Хорошівський райони.

Рішення про послаблення червоного, помаранчевого та жовтого рівня епідемічної небезпеки не може бути переглянуто раніше ніж через 14 днів.

Що за зони?


В Україні з 3 серпня набув чинності поділ країни на чотири зони за рівнем поширення коронавірусу: на зелену, жовту, помаранчеву та червону зону.

У зеленій зоні діють правила, встановлені по всій країні – носіння маски у громадських місцях, соціальна дистанція, використання антисептика; проведення масових заходів з не більше як 1 особою на 5 кв. м.; заповненість кінотеатрів і театрів не більше, ніж на 50%; перевезення пасажирів у громадському транспорті лише на сидячих місцях.

У жовтій зоні до попередніх обмежень додаються обмеження на відвідування установ соціального захисту, в яких перебувають люди літнього віку.

Помаранчева зона – до згаданих обмежень додають припинення діяльності закладів розміщення, крім готелів, обмеження діяльності розважальних закладів і закладів харчування у нічний час, діяльності спортзалів, фітнес-залів, дитячих закладів оздоровлення та відпочинку, а також обмеження для масових заходів – 1 людина на 20 кв м і не більше 100 осіб.

Червона зона – це заборона роботи громадського транспорту, відвідування закладів освіти, закриття ресторанів, ТРЦ тощо.


 

Тегі: карантин, коронавірус, зони, Житомирська область
НОВИНИ ТА ОБ'ЯВИ
Коменатрів: 0
avatar

Інші новини Житомир: