Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Суббота, 05 Декабря 2020    08:02:20
Житомир » Новини » Суспільство » 2020 » Октябрь » 22 » 11:50:38 оновлено: 12:01:38

Усі ліжка для госпіталізації хворих з коронавірусом заповнені - головний лікар Василь Борис

22 Октября 2020, 12:01:38 3018 Коментарі 0 Читать на русском

Усі ліжка для госпіталізації хворих з коронавірусом заповнені - головний лікар Василь Борис

Усі ліжко-місця у комунальному некомерційному підприємстві "Новоград-Волинське міськрайонне ТМО", передбачені для госпіталізації хворих з коронавірусом та ізоляції хворих із підозрою на COVID-19, заповнені. Для госпіталізації хворих з підозрою на коронавірус під ізоляційне відділення перепрофілювали кардіологічне, дитяче та неврологічне відділення.

Про це повідомив головний лікар "Новоград-Волинського міськрай ТМО" Василь Борис під час спільного засідання міської комісії ТЕБ та НС і штабу щодо протидії поширення випадків захворювання коронавірусом.

За його словами, лікарня наразі забезпечена засобами індивідуального захисту та лікарськими препаратами. Перебоїв з постачанням кисню не було. Завдяки благодійникам закупили додатково 25 балонів для транспортування кисню. У наявності було 45. Також підписали додаткову угоду з фірмою-постачальником про отримання до кінця року 1500 кисневих балонів. Профінансували аванс для виготовлення установки із вироблення газоподібного кисню. Виготовлення займе близько 10-12 тижнів, після чого установка працюватиме та забезпечуватиме потребу в кисні хворих на COVID-19.

Як повідомила директорка "Центру первинної медико-санітарної допомоги" Новоград-Волинської міської ради Інна Вошко, 196 хворих на коронавірус лікуються в домашніх умовах під наглядом сімейних лікарів. Також медики спостерігають за 265 людьми із пневмонією.

Нагадаємо, що місто Новоград-Волинський перебуває у "помаранчевій" зоні карантину.

Серед жителів Новограда-Волинського за минулу добу (21 жовтня – ред.) діагностовано 22 нові випадки захворювання на коронавірус (15 жінок та 7 чоловіків). Також захворіли 6 жителів району (4 жінки та 2 чоловіків).

На стаціонарному лікуванні в інфекційному відділенні КНП "Новоград-Волинське міськрай ТМО" перебуває 27 хворих на коронавірус. Серед них – 18 жителів міста та 9 жителів Новоград-Волинського району.

В ізоляційному відділенні міськрай ТМО перебуває 71 особа з підозрою на коронавірус.

Станом на 22 жовтня за весь період пандемії коронавірусу в місті Новограді-Волинському захворювання на COVID-19 підтвердили у 406 жителів міста та 119 жителів району.


Тегі: коронавірус, Новоград-Волинський, Медицина, COVID-19
НОВИНИ ТА ОБ'ЯВИ
Коменатрів: 0
avatar

Інші новини Житомир: