Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Суббота, 28 Ноября 2020    09:51:35
Житомир » Новини » Житомир » 2020 » Октябрь » 19 » 08:24:16 оновлено: 08:36:33

«На жаль, робота не завершена». Реконструкція набережної у житомирському парку виконана лише на 70%

19 Октября 2020, 08:36:33 585 Коментарі 0 Читать на русском

«На жаль, робота не завершена». Реконструкція набережної у житомирському парку виконана лише на 70%
На набережній у житомирському парку культури працюють над оздобленням човнової станції та облаштуванням території навколо. Роботи виконані лише на 70%, залишилося ще викласти бруківку на центральній алеї.

Нагадаємо, у липні 2020 року підрядна компанія повідомила, що планує завершити ремонтні роботи на набережній до кінця літа.

«Згідно з договором, роботи мають завершити до 31 грудня 2020 року, але підрядник обіцяв, що до 1 вересня. До 1 жовтня - другий термін був, що вкладаються в цю центральну алею і роботи будуть завершені, але, на жаль, роботи поки що не завершені. Заборгованості перед підрядником немає, навіть більше - є авансовий платіж на закупівлю будівельних матеріалів, тобто плитка закуплена, матеріали для виконання робіт є», - розповів Житомир інфо начальник управління капітального будівництва Житомирської міської ради В’ячеслав Глазунов..

«Так, є у нас недостатність коштів, які були заплановані - другий транш, це ДФРР і європейська програма (ред. Секторальна бюджетна підтримка Європейського Союзу). Це орієнтовно 9 млн і ми на них очікуємо у цьому році. З міського бюджету у нас було закладено 10% і практично ця сума сплачена. На початку року було виділено аванс на закупівлю плитки, вони це все закупили, ліхтарі вмонтовані, лавки закуплені, просто, поки що вони не монтуються, адже, як тільки вони змонтуються, то буде потік мешканців і допоки не буде офіційно відкритий майданчик, не хочеться скупчення людей», - розповів Глазунов.

Восени 2018 року у Житомирі провели тендер на І чергу реконструкції набережної річки Тетерів з облаштуванням об’єктів фізичної культури і спорту. Очікувана вартість закупівлі спершу становила 33,7 млн грн. Згодом в тендерну документацію вносились зміни та коригувалася ціна. Наприкінці грудня 2018 року управління капітального будівництва Житомирської міськради уклало договір з переможцем торгів ДП «Фаворит ОПТ» ЗАТ «Фаворит», яке зобов’язалось здійснити реконструкцію набережної за 16,4 млн грн.

Задля благоустрою набережної у житомирському парку зрізали близько 200 дерев.

Влітку 2019-го тут активно прокладали доріжки, будували сходи до набережної, реставрували альтанки.

Реконструкція набережної у житомирському парку

Тегі: будівництво, Житомир, Парк, Фаворит, набережна
НОВИНИ ТА ОБ'ЯВИ
Коменатрів: 0
avatar

Інші новини Житомир: