Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Понедельник, 26 Октября 2020    01:18:21
Житомир » Новини » Житомир » 2020 » Октябрь » 9 » 08:32:42 оновлено: 08:37:42

У Житомирі вперше зареєстрували електромобіль на «зелених» номерах. ФОТО

09 Октября 2020, 08:37:42 1863 Коментарі 0 Читать на русском

У Житомирі вперше зареєстрували електромобіль на «зелених» номерах. ФОТО
Сервісні центри МВС презентували «зелені» номерні знаки, які віднині видаються для електромобілів та електробусів. У Житомирі 8 жовтня зареєстрували перший автомобіль з новими номерними знаками.

Про це «Журналу Житомира» повідомили Регіональному сервісному центрі МВС в Житомирській області.
 

«Зелені номерні знаки виглядають напрочуд презентабельно. Для електромобілів, електромопедів та електромотоциклів – біла плашка з зеленими літерами і цифрами. Для електротаксі та електробусів – зелені цифри на темно-жовтому тлі. Такий дизайн використовують в Австрії, Німеччині, Норвегії, Великій Британії та багатьох інших країнах», – зазначив перший заступник начальника Головного сервісного центру МВС Юрій Смольянінов.


«Зелені» номерні знаки закріплюватимуться лише за транспортними засобами, які приводяться в рух електричним двигуном і не мають двигуна внутрішнього згоряння. 

Реєстрація таких автівок буде відбуватися на загальних підставах. Більш детально про реєстрацію транспортного засобу в сервісному центрі МВС можна дізнатися за посиланням.

Варто додати, Україна є одним із лідерів за темпами росту придбання електромобілів. На сьогодні вже зареєстровано майже 23 тисячі таких автівок, у цьому році їх було на 42% більше, ніж торік. А протягом минулого року – зареєстровано на 77% таких автомобілів більше, ніж за аналогічний період 2018 року.
Тегі: електрокар, реєстрація, номер
НОВИНИ ТА ОБ'ЯВИ
Коменатрів: 0
avatar