Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Суббота, 28 Ноября 2020    09:23:18
Житомир » Новини » Суспільство » 2020 » Октябрь » 8 » 07:25:58 оновлено: 07:49:58

В обласній дитячій лікарні встановили сучасний комп'ютерний томограф. ФОТО

08 Октября 2020, 07:49:58 346 Коментарі 0 Читать на русском

В обласній дитячій лікарні встановили сучасний комп'ютерний томограф. ФОТО
У Житомирській обласній дитячій клінічній лікарні встановили сучасний комп'ютерний томограф. Обладнання було отримано в рамках грантової допомоги між урядами України та Японії.

"Апарат ми отримали безкоштовно, як грант, але його ціна 15 мільйонів гривень. Повністю ремонт, в тому числі і обладнання, яке необхідне для обслуговування томографа і для діток, які будуть проходити обстеження, були закуплені за гроші бюджету. 5,5 мільйонів виділено з обласного бюджету, проведено ремонт, закуплено обладнання, меблі", – розповів у коментарі "Суспільне" начальник обласного управління охорони здоров'я Микола Суслик.

Для пацієнтів, які будуть мати направлення сімейного лікаря або лікуватимуться у медзакладі, обстеження на томографі безкоштовне. Для решти пацієнтів послуга буде платною.
 

"Комп'ютерний томограф дає можливість проводити 3D реконструкцію патологічних ділянок тіла дитини, пацієнта. Раніше у нас не було цього апарата. Працювали на апаратурі ще радянських часів. А новий томограф є одним із найкращих апаратів", – зазначив завідувач рентгенологічним відділенням Юрій Динович.


ФОТО: Обласна рада

Тегі: лікарня, томограф
НОВИНИ ТА ОБ'ЯВИ
Коменатрів: 0
avatar

Інші новини Житомир: