Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Четверг, 22 Октября 2020    17:49:56
Житомир » Новини » Житомир » 2020 » Октябрь » 6 » 10:37:37 оновлено: 10:43:24

У Житомирі на білбордах партії «ОПЗЖ» з'явився прапор Росії. ВІДЕО

06 Октября 2020, 10:43:24 684 Коментарі 0 Читать на русском

У Житомирі на білбордах партії «ОПЗЖ» з'явився прапор Росії. ВІДЕО
У Житомирі на білбордах та сітілайтах партії "Опозиційна платформа – За життя" з'явились наліпки та позначки з зображенням прапору Російської Федерації.

Колишній військовий, а нині кандидат від партії "Слуга народу" Олександр Швецов повідомив, що таким чином він ідентифікував цю політичну силу по всьому місту.
 

"Я громадський діяч Олександр Швецов, також я є ветераном АТО ЗАЯВЛЯЮ!!! Що гібрідна війна яка ведеться проти нашої країни є на 95% інформаційною!!! Цю інформаційну війну на користь ворога,яким є Росія,веде п'ята колона проти Українського народу. Ще вчора це була "партія регіонів", а сьогодні це ОПЖЗ, керівником якої є незмінна Наталія Леонченко, діяльність якої тримається на "так званих" громадських діячах як Громов на якого впроваджена кримінальна справа за участь в корупційних діях,а також на незрозумілих для нас деяких атовцях. Вчора я зробив свій перший крок в боротьбі з цим внутрішнім ворогом!!! Я індентифікував цю політичну силу по всьому місту Житомиру!" – повідомив Швецов на своїй сторінці в Facebook.


З цього приводу керівник міської організації партії "Опозиційна платформа – За життя" Наталія Леонченко написала заяву в поліцію.


Тэги: РФ, прапор, ОПЗЖ, Житомир
НОВИНИ ТА ОБ'ЯВИ
Коменатрів: 0
avatar

Інші новини Житомир: