Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Суббота, 05 Декабря 2020    07:31:08
Житомир » Новини » Політика » 2020 » Октябрь » 3 » 14:50:04 оновлено: 15:01:04

Пропозиція співпрацюватиме з партіями, для яких головне – громади, а не політичні гасла,  – Гундич   PR  

03 Октября 2020, 15:01:04 196 Коментарі 0 Читать на русском

Пропозиція співпрацюватиме з партіями, для яких головне – громади, а не політичні гасла,  – Гундич
Партія твоєї громади «Пропозиція» буде співпрацювати з будь-якою політсилою, для якої інтереси громад будуть на першому місці, а не політичні гасла. Про це в ефірі СК1 повідомив лідер списку до обласної ради від «Пропозиції» Ігор Гундич.

За його словами, «Пропозиція» – це партія твоєї громади. Вона найближча до людей. Партія створена мерами міст, які найбільше розуміють проблематику людей.
 

«В обласній раді часто через розбіжності ідеологічних платформ дуже непросто було знайти компроміси. Є лідер, який сидить у Києві,  і не завжди розуміє проблематику області, села чи міста. Але у нього є ідеологія партії. І в облраді його фракція тільки через ідеологічні розбіжності відмовляється голосувати за бюджет. І вони знають, що потрібного голосувати за виділення грошей на дороги чи інші правильні речі, але вони не голосують, бо не збігаються ідеологічні платформи", – сказав Ігор Гундич.За його словами, партія «Пропозиція» – це та політична сила, у якої головна ідеологічна складова – інтереси людей. "Тому, ми будемо працювати з будь-якою політсилою, для якої інтереси громад будуть на першому місці, а не лозунги.

Це місцеві вибори, тому потрібно відійти від великої політики. Велика політика – це Київ. Ми маємо вирішувати проблеми, які є у нас в області. І ми та партія, якій не будуть заважати політичні речі. Наша ідея – це люди», – наголосив Ігор Гундич.

Нагадаємо, партія твоєї громади «ПРОпозиція» стала першою за номером у бюлетені політичних партій до Житомирської обласної ради.


Пресслужба ПП «Пропозиція»
 

 

Тегі: Гундич, вибори 2020
НОВИНИ ТА ОБ'ЯВИ
Коменатрів: 0
avatar

Інші новини Житомир: