Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Сб, 10-04-2021    14:22:25
Житомир » Новини » Житомир » 2020 » Сентябрь » 18 » 08:29:45 оновлено: 08:37:45

У Житомирі в мережі магазинів клієнтам продають пакети з символікою політичної партії. ФОТО

18-09-2020, 08:37:45 1596 Коментарі 0 Читать на русском

У Житомирі в мережі магазинів клієнтам продають пакети з символікою політичної партії. ФОТО
У Житомирі в мережі продуктових магазинів, власником яких є потенційний кандидат, продають пакети з назвою партії “Пропозиція“.

Як повідомляє ОПОРА, пакети з символікою партії виявили в магазинах “Полісся Продукт“. Мережа належить депутату міської ради Олександру Раковичу.
 

“Пакети лежать на касі. Їх пропонують покупцям як звичайні брендовані пакети з назвою магазину, тільки тут - назва “Пропозиція”. Раніше на пакетах в магазині була надрукована назва “Полісся-Продукт””, – каже представник ОПОРИ.


Пакет білого кольору, на ньому червоними та синіми кольорами напис “Пропозиція твого міста” і знак, схожий на відмітку, яку ставлять у виборчому бюлетені. Саме такі кольори і в партійній символіці. Ціна пакету - 2,50 грн.Олександр Ракович повідомив, що це не пакети з назвою партії. 
 

“Там немає партії “Пропозиція”, там Пропозиція просто. Пропозиція твого міста. Слова “партія” там немає зовсім”, – вважає Ракович. 


Ситуацію прокоментували і в місцевій організації партії “Пропозиція”.
 

“Оскільки Житомирська обласна організація ПП "ПРОПОЗИЦІЯ" ще не проводила зборів (конференції) з висування кандидатів у депутати та на посади сільських, селищних та міських голів, то в силу приписів пункту 3 частини 1 статті 22 та частини 1 статті 52 Виборчого кодексу України не являється суб'єктом виборчого процесу, а тому вимоги щодо розміщення перевиборчої агітації на неї в даний час не розповсюджуються”, – розповіли в пресслужбі партії. 


За даними сайту Опендатабот, директором ТОВ “Полісся-Продукт” є Олександр Ракович. У липні він взяв участь у з'їзді новоствореної партії “Пропозиція”.


Тегі: пакет, партія, агітація, магазини, Житомир
НОВИНИ ТА ОБ'ЯВИ
Коменатрів: 0
avatar

Інші новини Житомир: