Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: П'ятниця, 02 Октября 2020    01:07:46
Житомир » Новини » Технології » 2020 » Сентябрь » 9 » 11:55:56 оновлено: 12:09:56

Кіберспорт офіційно визнали видом спорту в Україні

09 Сентября 2020, 12:09:56 177 Коментарі 0 Читать на русском

Кіберспорт офіційно визнали видом спорту в Україні
Кіберспорт офіційно визнали видом спорту в Україні. Таке рішення прийняли на засіданні Комісії з визнання виду спорту в Україні. Про це у Facebook повідомив заступник міністра цифрової трансформації Олександр Борняков.
 

"Для нашої країни це історичний момент, адже кіберспорт – це вже давно не просто "стрілялки", а фундаментальний елемент сучасної цифрової культури. Ним захоплюються близько 600 мільйонів людей, серед яких і мільйони українців", – написав заступник міністра.


За словами Борнякова, в Україні існує висока культура кіберспорту і сильні гравці, а наші команди регулярно перемагають на міжнародних турнірах.

У Мінцифри сподіваються, що проведення кіберспортивних змагань, розробка відеоігор і розвиток геймерської інфраструктури дозволять поповнити бюджет країни.

З 2018 року в Україні існує Федерація кіберспорту. 

Однією з найвідоміших українських киберспортівних команд є організація NaVi, у якій є склади з дисциплін Dota 2, CS: GO, PUBG, Fortnite, Apex Legends, Rainbow Six Siege і Quake Champions. Засновник NaVi Олександр Кохановський заявив, що його команда планує зробити Київ "Меккою світового кіберспорту".

Тэги: Україна, спорт, кіберспорт
НОВИНИ ТА ОБ'ЯВИ
Коменатрів: 0
avatar

Інші новини Житомир: