Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: П'ятниця, 02 Октября 2020    01:14:08
Житомир » Новини » Політика » 2020 » Сентябрь » 2 » 16:29:00 оновлено: 16:41:21

ГО «За Житомир твоєї мрії»: «Сухомлин почав працювати після звернення Олени Розенблат»   PR  

02 Сентября 2020, 16:41:21 291 Коментарі 0 Читать на русском

ГО «За Житомир твоєї мрії»: «Сухомлин почав працювати після звернення Олени Розенблат»
Після того, як Олена Розенблат звернула увагу влади на те, що Житомиру потрібен скейт-парк, у новинах з’явилася інформація, що його побудують на Новому бульварі. Про це повідомили на позачерговій  сесії Житомирської міськради, яка відбулась сьогодні, 2 вересня.

«Я отримала багато звернень та коментарів про те, що уже багато років наша молодь чекає на будівництво скейт-парку у Житомирі. Сьогодні мені дуже приємно, що влада відреагувала і заявила про те, що його все ж таки побудують. Дякую кожному житомирянину за позицію, будемо разом контролювати будівництво. Приємно бачити, що нарешті влада працює на житомирян», - зазначила Олена Розенблат, співзасновниця ГО «За Житомир твоєї мрії».

Нагадаємо, як повідомлялося нещодавно, мешканці Житомира давно просять владу зробити скейт-парк. "...За мною знаходиться «клітка», стільки розмов йдеться про те, що люди хочуть тут скейт-парк. Я не розумію, яка проблема піти на зустріч людям і не робити тут музей, як вже розповідали, або вигадувати не потрібні нікому локації. Люди просять, люди хочуть. Дайте їм можливість проводити тут час», - наголошувала керівник реконструкції набережної, співзасновниця ГО «За Житомир твоєї мрії» Олена Розенблат.

Пресслужба ГО «За Житомир твоєї мрії»
 

Тэги: Олена Розенблат
НОВИНИ ТА ОБ'ЯВИ
Коменатрів: 0
avatar

Інші новини Житомир: