Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Среда, 23 Сентября 2020    02:18:35
Житомир » Новини » Суспільство » 2020 » Август » 27 » 11:23:53 оновлено: 11:37:53

Бракує робочих рук: які професії найбільш затребувані в Житомирській області

27 Августа 2020, 11:37:53 1093 Коментарі 0 Читать на русском

Бракує робочих рук: які професії найбільш затребувані в Житомирській області
У Житомирській області наразі в дефіциті: комплектувальники проводів, оператори заправних станцій та швачки. Про це повідомляє обласний центр зайнятості.

"У першій п’ятірці найдефіцитніших кадрів, яких не вистачає на ринку праці Житомирщини у перші 7 місяців 2020 року – комплектувальники проводів, оператори заправних станцій, інспектори пенітенціарної системи, сортувальники виробів з деревини та швачки", – інформує центр зайнятості.

Серед найбільш затребуваних запитів роботодавців – також водії автотранспортних засобів, слюсарі-сантехніки, електромонтери з ремонту та обслуговування електроустаткування, оператори виробничої дільниці, скручувальники виробів кабельного виробництва та електрогазозварники.

У переліку працівників, яких не вистачає, – і трактористи-машиністи сільськогосподарського виробництва, і дорожні робітники, і укладальники-пакувальники, і верстатники деревообробних верстатів. Поліцейські інспектори, ливарники, двірники, баристи та офіціанти також у числі тих працівників, з пошуком яких роботодавці області мають складнощі.

Наразі у базі даних Житомирської обласної служби зайнятості налічується майже 2400 актуальних вакансій, що на 43% менше, ніж минулого року.


Тэги: житомирщина, вакансії, робота, Центр Зайнятості
НОВИНИ ТА ОБ'ЯВИ
Коменатрів: 0
avatar

Інші новини Житомир: