Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Среда, 30 Сентября 2020    18:02:33
Житомир » Новини » Політика » 2020 » Август » 21 » 18:08:08 оновлено: 18:10:07

Олександр Міщенко: «Найбільше досягнння мера Житомира - це парасольки на центральній вулиці!»   PR  

21 Августа 2020, 18:10:07 1594 Коментарі 0 Читать на русском

Олександр Міщенко: «Найбільше досягнння мера Житомира - це парасольки на центральній вулиці!»
Підприємець та громадський діяч, житомирянин Олександр Міщенко вважає, що найбільшим досягненням мера Житомира є парасольки на центральній вулиці Михайлівській. Публікацію про це Олександр Міщенко розмістив на своїй сторінці фейсбук та викликав велику кількість вподобань та коментарів. 

Редакція «Журналу Житомира» зв’язалася з автором та спробували вияснити причину такого висловлювання, адже парасольки дійсно є візитівкою нашої Михайлівської.

Автор пояснює, що Житомир - це не лише центральна вулиця із парасольками, на які, доречі витрачено сотні тисяч наших податків із бюджету міста, а є і сотні вулиць та провулків, які перебувають у жахливому стані. До прикладу Міщенко приводить стан автомобільних доріг та освітлення на провулках району вул. Вільський шлях та стан зупинок громадського транспорту та місць збирання сміття в тому ж районі міста.

«Все це говорить про неефективність господарської діяльності міської влади Житомира в особі керівника, якого громада утримує за міські податки, Сергія Іванович Сухомлина. Я не розумію, чому так наш мер не поважає платників податків, жителів міста Житомира, та так безгосподарно веде свою політику по відношенню до нас» - сказав Олександр Міщенко.


Також автор повідомив, що неодноразові звернення від громадян, щодо жахливого стану автомобільних доріг на провулках міста, закінчуються пустими обіцянками та повним ігноруванням проблеми в подальшому.


 

Тэги: Житомир, Сухомлин, Міщенко, вибори 2020
НОВИНИ ТА ОБ'ЯВИ
Коменатрів: 0
avatar

Інші новини Житомир: