Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Понедельник, 28 Сентября 2020    06:24:04
Житомир » Новини » Житомир » 2020 » Август » 13 » 08:23:43 оновлено: 08:42:43

Підприємець 2 роки незаконно користувався ставком під Житомиром

13 Августа 2020, 08:42:43 5847 Коментарі 0 Читать на русском

Підприємець 2 роки незаконно користувався ставком під Житомиром
У Житомирському районі підприємець 2 роки незаконно користувався ставком, вартістю 69 мільйонів гривень. Про це "Журналу Житомира" повідомила прокуратура Житомирської області.
 

"Йдеться про те, що наказом Управління Держагентства рибного господарства в області у жовтні 2018 року видано фізичній особі-підприємцю дозвіл на спеціальне використання водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах на водойму площею 6 га, розташовану біля с. Кам’янка Житомирського району. Однак Житомирською місцевою прокуратурою встановлено, що підприємець використовує землю водного фонду без правовстановлюючих документів, оскільки Житомирською обласною держадміністрацією, яка є розпорядником цієї категорії земель, вона у користування не надавалася", – інформує відомство.


Крім того, Управління Державного агентства рибного господарства в області не погоджувало з власником землі питання видачі дозволу на спеціальне використання водних біоресурсів.

За результатом розгляду позову судом скасовано незаконний дозвіл фізичній особі-підприємцю на спеціальне використання водних біоресурсів та зобов’язано повернути водойму і земельну ділянку державної форми власності під нею загальною площею 6 га.

Тэги: прокуратура, ставок, Житомирський район
НОВИНИ ТА ОБ'ЯВИ
Коменатрів: 0
avatar

Інші новини Житомир: