Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Суббота, 08 Августа 2020    23:35:23
Житомир » Новини » Житомир » 2020 » Июль » 21 » 17:55:47 оновлено: 18:08:47

У Житомирі побудують перший в області малий груповий будинок для проживання дітей-сиріт

21 Июля 2020, 18:08:47 960 Коментарі 0 Читать на русском

У Житомирі побудують перший в області малий груповий будинок для проживання дітей-сиріт
У Житомирі побудуть перший малий груповий будинок, який стане домом для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та для дітей з інвалідністю.

Як стало відомо «Журналу Житомира», будинок планують побудувати на вул. Великій Бердичівській, 70.

Рішення, яким погоджено будівництво зазначеного об’єкта, було прийнято на позачерговій 69 сесії Житомирської міської ради.
 

«В умовах, наближених до сімейних, проживатимуть діти, які з різних причин не влаштовані у сімейні форми виховання. Це середовище для підготовки дитини до самостійного життя та соціалізації в громаді … При цьому пошук сім’ї для дитини, яка проживатиме в малому груповому будинку, продовжуватиметься», - зазначає Ольга Бібла, начальниця служби у справах дітей міської ради.


Земельна ділянка, на якій планують збудувати заклад соціального захисту, належить до комунальної власності Житомирської міської ОТГ і знаходиться у користуванні КП «Лікарня №1», її цільове призначення - для будівництва закладів охорони здоров’я та соціального захисту. Своїм листом Лікарня №1 надала згоду на  розміщення на цій території МГБ.

Наразі триває підготовка необхідних документів для отримання субвенції з державного бюджету на будівництво малого групового будинку. Заклад нового типу, де діти проживатимуть в умовах, наближених до сімейних, буде першим не тільки в нашому місті, а й області.

Тэги: Житомир, будинок, виховання, діти
НОВИНИ ТА ОБ'ЯВИ
Коменатрів: 0
avatar

Інші новини Житомир: