Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Вторник, 11 Августа 2020    19:04:50
Житомир » Новини » Житомир » 2020 » Июль » 16 » 08:58:46 оновлено: 09:05:46

Обрано компанію, яка буде відстежувати рух усього громадського транспорту Житомира

16 Июля 2020, 09:05:46 700 Коментарі 0 Читать на русском

Обрано компанію, яка буде відстежувати рух усього громадського транспорту Житомира
У Житомирі можна буде знову відстежувати рух усього громадського транспорту: міська рада провела конкурс з визначення єдиного оператора системи GPS-моніторингу.

Переможцем стала приватна фірма «Дозор-Україна». Тепер це рішення має затвердити виконком, передає Житомир інфо.
 

«У нас одна людина, яка заявилась (на конкурс – ред.), інші, наскільки я розумію, хотіли, але щось не встигли, не встигли вчасно подати документи. Виграла компанія «Дозор-Україна», яка презентувала нам свою презентацію, доволі непогану. З п'ятниці у нас є 5 днів на оформлення усіх протоколів, на зауваження і на вивчення усіх документів, які подавались. Якщо все гаразд, я думаю, що сьогодні чи завтра вже підпишемо усі протоколи і будемо готувати рішення виконавчого комітету на визнання переможцем компанію «Дозор-Україна» як оператора GPS- моніторингу у Житомирі», – розповідає заступник міського голови Олександр Шевчук.


Раніше в управлінні транспорту та зв’язку пояснювали, що проблема виникла в тому, що, згідно з договором, перевізники зобов'язані встановити GPS-трекери, однак єдиного оператора тоді не визначили. Тому у мерії сподіваються, що цього разу система буде працювати.
 

«В умовах конкурсу (для перевізників – ред.), який ми все-таки проведемо, буде прописано, що для нашого перевізника, який вийде на той чи інший маршрут, буде обов'язкова умова, щоб була встановлення система GPS-моніторингу та одна з основних умов, щоб він відображався у системі. Я думаю, що у всіх встановлені (GPS-трекери, – ред.), тільки різні оператори. Ті, що не встановлені, я думаю, що вони перейдуть на оператора, який виграв у нас на конкурсних умовах, і в рішенні виконавчого комітету, думаю, що пропишемо дати, коли ми надамо час на встановлення і заключення договорів з оператором. На сьогодні ще немає розрахунку, я думаю це (обслуговування для перевізників, – ред.) приблизно від 80 до 95 гривень в місяць за один трекер», – каже Олександр Шевчук.


Оформлення таких договорів з перевізниками може зайняти від одного тижня і до місяця, але спершу питання мають розглянути на засіданні виконавчого комітету.

Тэги: моніторинг, GPS, громадський транспорт
НОВИНИ ТА ОБ'ЯВИ
Коменатрів: 0
avatar

Інші новини Житомир: