Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Среда, 12 Августа 2020    07:50:05
Житомир » Новини » Суспільство » 2020 » Июль » 10 » 12:30:54 оновлено: 12:55:54

Селяни під Житомиром перекривали трасу: кажуть, що кілька років не можуть оформити земельні ділянки. ВІДЕО

10 Июля 2020, 12:55:54 3261 Коментарі 0 Читать на русском

Селяни під Житомиром перекривали трасу: кажуть, що кілька років не можуть оформити земельні ділянки. ВІДЕО
9 червня жителі села Двірець Житомирського району протестували, перекриваючи дорогу, та вимагали від Держгеокадастру права власності на свої земельні ділянки, в приватизації яких їм з 2016 року відмовляють.

Дорогу поблизу села Двірець перекривало близько 40 людей, передає "Суспільне Житомир".

За словами голови Вертокиївської сільської ради Валентини Гурківської, за чотири роки відмову на отримання землі отримали близько 80 місцевих жителів.
 

"Люди, які звертаються в Держгеокадастр щодо оформлення права власності на земельні ділянки, якими вони користуються з 2000 року, хочуть скористатися своїм правом на власність. З 2016 року їм ці земельні ділянки не надають, відмовляють", – розповіла голова сільради.

 

Протестувальник Йосип Лебіхівський проживає у селі Кодня Житомирського району. За словами чоловіка, він не може отримати земельну ділянку з 2015 року.
 

"У 2015 році я подав документи на оформлення земельної ділянки. Мені видали дозвіл на оформлення, потім мені прийшла відмова. І не лише мені, але й багатьом людям, які тримали землю і подавали її на оформлення. Потім у селищну раду прийшла форма документів на затвердження тих земельних ділянок, які оформляли наші люди. Тобто, місцеві жителі не можуть отримати цю землю, а інші громадяни можуть", – зазначив чоловік.


Ще одна протестувальниця Ольга Поко також прийшла на акцію протесту, бо з її слів, з 2019 року вона намагається отримати землю у селі Іванків, яку обробляє разом з батьками.
 

"З дитинства ми обробляли город, а потім вирішили його приватизувати. Перший раз ми подали документи і нам прийшла відмова, потім ми знов подали заяву. 16 червня з Держгеокадастру прийшов дозвіл на оформлення земельної ділянки. Ми почали оформлювати, я заплатила гроші за приватизацію, а потім виявилось, що на цю ділянку вже є кадастровий номер", – обурюється учасниця протесту.


У Дежгеокадастрі Житомирської області подію не прокоментували.

Тэги: перекриття дороги, земля, Протест
НОВИНИ ТА ОБ'ЯВИ
Коменатрів: 0
avatar

Інші новини Житомир: