Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Понедельник, 10 Августа 2020    05:39:19
Житомир » Новини » Житомир » 2020 » Июль » 2 » 08:49:56 оновлено: 09:08:56

З 1 липня у Житомирі відновили роботу амбулаторії та поліклініки

02 Июля 2020, 09:08:56 394 Коментарі 0 Читать на русском

З 1 липня у Житомирі відновили роботу амбулаторії та поліклініки
У Житомирі з 1 липня відновили роботу амбулаторії та поліклініки. Під час карантину сімейні лікарі працювали дистанційно, а тепер житомиряни можуть записатися на прийом та отримати консультацію.

Усім, хто йде до лікаря, міряють температуру, а пацієнти мають дотримуватися маскового режиму, передає Житомир інфо.
 

«Графік у лікаря залишився який і був, тобто з 2020 року графік був офіційно прийнятий, і він залишився попередній, але пацієнт записується через «Поліклініку без черг». У нас під час карантину «Поліклініка без черг» не працювала, тому що ми обмежували кількість візитів до лікаря і обмежена кількість лікарів була на прийомі. Зараз «Поліклініка без черг» працює», – розповідає завідувач амбулаторії № 2 КП «ЦПМСД» Іван Максим’юк.


Продовжують працювати дистанційно лише сімейні лікарі старші 65 років. У такому випадку пацієнт може проконсультуватися телефоном або прийти на прийом до іншого лікаря у своїй амбулаторії.

У звичному режимі працюють вузькопрофільні спеціалісти. Потрапити на прийом можна лише за направлення сімейного лікаря або якщо пацієнт перебуває на обліку з хронічним захворюванням.
 

«Є окремий перелік вузьких спеціалістів, є лікар-гінеколог й інші «вузькі» спеціалісти, у якого на обліку стоїть пацієнт. Припустимо, пацієнт з цукровим діабетом спостерігається у лікаря-ендокринолога. Він може прийти без направлення до лікаря-ендокринолога, щоб він надалі рекомендував (лікування, – ред.). Так само, як первинна ланка почала працювати, так і вторинна працює в повному режимі, і спеціалісти приймають», – каже завідувач амбулаторії Іван Максим’юк.


Якщо ж хворий хоче потрапити до «вузького» спеціаліста без направлення, це можна зробити оплативши послугу.

Нагадаємо, з 1 липня в Житомирі відновили роботу поліклініки та амбулаторії; заклади в ТРЦ; заклади фізичної культури і спорту; готелі та хостели.

ФОТО: Житомир інфо

Тэги: Житомир, поліклініка, карантин
НОВИНИ ТА ОБ'ЯВИ
Коменатрів: 0
avatar

Інші новини Житомир: