Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Вторник, 11 Августа 2020    10:39:40
Житомир » Новини » Житомир » 2020 » Июнь » 16 » 17:16:04 оновлено: 18:10:04

8 вулиць міста Житомира де звузять смугу дороги для велосипедистів

16 Июня 2020, 18:10:04 1111 Коментарі 0 Читать на русском

8 вулиць міста Житомира де звузять смугу дороги для велосипедистів

На восьми вулицях міста Житомир планують звузити ліву смугу до 2,75 м, а на деяких запровадити швидкість 50 км/год. Такий проєкт рішення виконкому оприлюднили на сайті міської ради 16 червня.

У документі йдеться про те, що на тих вулицях, «де наявні 2 смуги в одному напрямі та, зокрема, здійснено ремонт дорожнього покриття, затвердити ширину лівої смуги для руху автомобілів 2,75 м».
 

Це такі вулиці міста:

  • Перемоги (майд. Соборний – просп. Миру)
  • Леха Качинського (майд. Соборний – міст через р. Кам’янку)
  • Чуднівська (міст через р. Кам’янку – Гідропарк)
  • Київська (майд. Соборний – шляхопровід на майд. Привокзальному)
  • Велика Бердичівська (майд. Соборний – вул. Жуйка)
  • Покровська (вул. Київська – вул. Парникова)
  • Театральна (вул. Мала Бердичівська – вул. Михайла Грушевського)
  • Михайла Грушевського (вул. Перемоги – просп. Незалежності).


Також у проєкті рішення йдеться про те, щоб «в умовах щільної історичної та/або існуючої забудови на усій території міста для вулиць, де не здійснено реконструкції та ширина проїжджої частини яких не перевищує 18 м, прийняти максимальну розрахункову швидкість руху 50 км/год незалежно від категорії вулиці».
 

Підтримай Велорух в Житомирі

Нагадаємо, 9 червня кілька десятків житомирських велосипедистів приїхали до управління патрульної поліції, аби нагадати, що вони є повноправними учасниками дорожнього руху.

За словами організаторів акції «Підтримай Велорух в Житомирі», керівництво відділу безпеки поліції відмовляється погоджувати проєктну документацію по розмітці дорожнього покриття вулиць, у якій передбачені велосмуги, що звужують ліву смугу руху на 25 см.

У вересні 2019 року житомиряни тестували велосмуги, які передбачені у проєкті капітального ремонту Великої Бердичівської, а після цього на засіданні комісії з безпеки дорожнього руху з`ясовували, чи відповідає нова дорожня розмітка державно-будівельним нормам.

Наприкінці жовтня 2019 стало відомо, що на начальника управління капітального будівництва В’ячеслава Глазунова патрульна поліція склала припис через порушення норм і стандартів безпеки дорожнього руху при нанесенні розмітки на вулиці Великій Бердичівській. В лютому 2020 року начальника УКБ оштрафували на 255 грн за невиконання припису «щодо приведення у відповідність до ДБН та інших нормативно-правових документів у сфері безпеки дорожнього руху дорожню розмітку по вулиці Велика Бердичівська від площі Соборної до Старого бульвару».


Тэги: Житомир, поліція, велосипедисти, дороги
НОВИНИ ТА ОБ'ЯВИ
Коменатрів: 0
avatar

Інші новини Житомир: