Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Среда, 08 Июля 2020    14:09:07
Житомир » Новини » Кримінал » 2020 » Июнь » 15 » 12:36:42 оновлено: 12:42:42

Мешканці села на Житомирщині намагаються припинити свавілля місцевого «сміттєвого барона»

15 Июня 2020, 12:42:42 1906 Коментарі 0 Читать на русском

Мешканці села на Житомирщині намагаються припинити свавілля місцевого «сміттєвого барона»
У новому випуску програми «Контролер», який покажуть 16 червня, о 23:20 на каналі «Україна», ведучий Ярослав Куц разом з командою проєкту допомагатиме мешканцям села Улашанівка на Житомирщині припинити свавілля місцевого бізнесмена, який забруднює водойми сміттям з усієї країни. 

Як стало відомо «Журналу Житомира», мешканці села Улашанівка вийшли на трасу, аби зупинити місцевого бізнесмена. Вони заявляють - чоловік засипає озера сміттям. Через це в селі не лише жахливий сморід, а й неможливо тепер пити воду з криниць. 

За словами людей, підприємець за гроші приймає непотріб з усієї України. Люди навіть зняли відео, як фури зі Львову звозили і висипали в озера серед ночі кучугури чужого сміття. Місцеві зізнаються, що підприємець погрожує людям. І ніхто не може на нього вплинути вже 5 років, бо він нібито має авторитетні зв’язки в районі, і свого часу працював сільським головою. 

Команда проєкту «Контролер» приїхала до цього підприємця разом з екоінспекцією. Глядачі побачать, що знімальна група знайшла у бізнесмена на сміттєзвалищі під битими унітазами, та як він повів себе, коли до нього прийшло все село і приїхала перевірка з міністерства. 
 

«Цинізм. Продаж свого села заради наживи. Знищення пожежної водойми заради грошей. Повне відхилення від реалій. Спроба наплювати на всіх односельчан. «Сліпота» місцевих чиновників протягом тривалого часу. І це не весь перелік того зухвальства, яке побачите в черговому випуску програми «Контролер». І як завжди, алгоритми вирішення проблем!», - розповів ведучий Ярослав Куц. 

 
«Контролер» - проєкт каналу «Україна» про найбільш актуальні соціальні проблеми. Щотижня у програмі «Контролер» ведучий Ярослав Куц разом з командою журналістів з’ясовує, чому соціальні проблеми українців накопичуються, двері кабінетів чиновників зачинені, а головний принцип вирішення питань у державі – перекласти відповідальність на іншого. «Контролер» перевіряє, як виконують свої обов’язки керівники держустанов та чиновники на всіх рівнях. І показує, як відстоювати своє право на якісне життя. 

Тэги: сміття, Улашанівка, пулини
НОВИНИ ТА ОБ'ЯВИ
Коменатрів: 0
avatar

Інші новини Житомир: