Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Вторник, 22 Сентября 2020    10:36:22
Житомир » Новини » Житомир » 2020 » Июнь » 11 » 18:01:56 оновлено: 18:15:56

У житомирській мерії згадали про тротуари і вирішили відремонтувати 5500 кв. метрів

11 Июня 2020, 18:15:56 711 Коментарі 1 Читать на русском

У житомирській мерії згадали про тротуари і вирішили відремонтувати 5500 кв. метрів
У Житомирі впродовж наступних кількох місяців планують відремонтувати трохи більше 5000 квадратних метрів тротуарів. Загальна площа всых тротуарів міста складає близько 200 000 квадратних метрів.

Заступник міського голови Олександр Шевчук у коментарі сайту Житомир інфо розповів, що ремонтуватимуть тротуари в основному вздовж центральних вулиць.
 

«В попередні роки дійсно не потрапляли в плани і не вистачало коштів на поточний ремонт, не кажучи вже й навіть про капітальний. В цьому році ми запланували і хочемо відремонтувати близько 5 500 квадратних метрів тротуарів. Це не дуже багато, від загальної площі це дуже малий відсоток, але на сьогодні це хоча б щось. Основні вулиці на яких буде проводитись поточний ремонт тротуарів - вздовж наших центральних вулиць. Вулиця Івана Мазепи, на Східній є проблеми, на Домбровського, вулиця Небесної сотні. Я думаю, що вже на початку наступного місяця паралельно із поточним ремонтом доріг буде проводитись і поточний ремонт наших тротуарів. Я не можу сказати, що ми зробимо великі об’єми, 5 тисяч квадратних метрів - це не дуже багато, це навіть мало, але поки на цей рік заплановано такий об’єм», - розповідає заступник Житомирського міського голови Олександр Шевчук.


Подібний ремонт такої незначної площі тротуарів все ж обійдеться міському бюджету недешево.

«В коштах це приблизно півтора-два мільйона гривень. У нас також ще є вулиця Перемоги, де проведено капітальний ремонт, в минулому році був замінений борт і самі підходи до борту теж зруйновані, і там теж великі об’єми, але зараз ми вагаємось, чи запускати тротуар в капітальний ремонт чи все ж робити його поточним ремонтом, як дороги», - каже Олександр Шевчук.

Виконувати ремонтні роботи планують впродовж літа і закінчити ремонт тротуарів хочуть до кінця серпня.
 

«Всі дороги та тротуари у нас знаходяться на балансі КП УАШ і управління транспорту. До цього було управління комунального господарства. Кожного року, коли робиться розрахунок, то він робиться від кількості коштів. В цьому році на поточний ремонт взагалі виділили 60 мільйонів, це дороги та тротуари. На сьогодні є потреба в розмірі 250 мільйонів гривень. Тому почати хоча б з невеликої кількості було б непогано. Хоча б в найкритичніших місцях, де дійсно є проблема пройти. Є в нас проєкти, які лежать на пішохідні вулиці та тротуари, де передбачений капітальний ремонт. Але через обмежене фінансування ми не можемо їх реалізувати», - каже заступник мера.


Як повідомляв «Журнал Житомира», Житомирська ОДА провела тендер на капітальний ремонт вулиці Київської. На ремонт витратять 21,6 млн гривень.

Тэги: тротуари, Ремонт, Житомир
НОВИНИ ТА ОБ'ЯВИ
Коменатрів: 1
invenitinvia
1 fb Vyacheslav Mischeryakov (invenitinvia)   • 11:10:30, 12 Июня 2020 [Материал]
0

коли вже люди зрозуміють, що в містах України майже немає доріг, а є вулиці. З усіми витікаючими висновками і обмеженнями.
Вулиці, як єдине ціле. Вулиці, котрі складаються з проїжджої частини, тротуару, технічих зон, озеленення та інших речей. Вулиці, які призначеня для мешканців та гостей міста - для людей. А не дороги - для машин і тротуари для бідних.
мабуть риторичне питання.
avatar

Інші новини Житомир: