Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Суббота, 11 Июля 2020    11:36:16
Житомир » Новини » Житомирська область » 2020 » Июнь » 3 » 13:27:19 оновлено: 13:50:19

В умовах адаптивного карантину в Житомирській області відновили роботу 160 дитсадків

03 Июня 2020, 13:50:19 219 Коментарі 0 Читать на русском

В умовах адаптивного карантину в Житомирській області відновили роботу 160 дитсадків
З 1 червня у Житомирській області відновили свою роботу в умовах адаптивного карантину вже 160 дошкільних навчальних закладів для 6000 дітей. 

Про це «Журналу Житомира» повідомляє управління освіти і науки облдержадміністрації.

Станом на 1 січня 2020 року, у 667 дитсадках Житомирської області навчалися 42 828 дітей.

У Житомирі дитячі садочки відчинили 27 травня. Перед відкриттям заклади дошкільної освіти були забезпечені дезінфікуючими засобами, термометрами, засобами індивідуального захисту та іншим необхідним інвентарем. 

Нагадуємо, у зв'язку з карантином в дитсадках запроваджені нові правила.
 
  • Прийом в дошкільні освітні заклади здійснюватиметься з обов’язковим проведенням термометрії та візуального огляду всіх дітей. Наголошувалося, що температурний скринінг дітей проводять при вході у заклад та кожні 4 години.
  • Рекомендований режим роботи: прийом з 7:30 год до 8:30 год, повернення дітей додому: з 17:00 год до 18:00 год.
  • Ранкове приймання дитини до закладу дошкільної освіти та передачу після закінчення дня проводитиме вихователь групи на території закладу за межами його будівлі. За несприятливих погодних умов - на вході до приміщення чи у павільйоні.
  • Батьки або особи, які їх замінюють, повинні одягати респіратор або захисну маску.
  • Працівникам дитсадків також вимірюватимуть температуру вранці та впродовж дня. Не допускатимуться до виконання обов'язків працівники, в яких при проведенні температурного скринінгу виявлено температуру тіла понад 37,2°С або ознаки респіраторних захворювань.
  • У закладах організовуються місця для обробки рук спиртовмісними антисептиками для персоналу із обмеженим самостійним доступом до них дітей. Наголошено: дітей слід вчити ще ретельніше мити руки. Дезінфектори - для персоналу.
  • Прийом дітей, які перехворіли на коронавірусну інфекцію чи інше інфекційне захворювання,  здійснюватиметься з обов’язковим пред’явленням довідки від лікаря.
  • Передбачається також переформатування кімнат для занять таким чином, щоб забезпечити максимальне фізичне дистанціювання.

Тэги: карантин, дитсадок, Житомирська область
НОВИНИ ТА ОБ'ЯВИ
Коменатрів: 0
avatar

Інші новини Житомир: