Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Понедельник, 13 Июля 2020    10:58:10
Житомир » Новини » Житомир » 2020 » Июнь » 3 » 08:50:31 оновлено: 09:08:21

На вулицях Житомира хочуть встановити «розумні» камери, які розпізнаватимуть обличчя й номери авто

03 Июня 2020, 09:08:21 1633 Коментарі 0 Читать на русском

На вулицях Житомира хочуть встановити «розумні» камери, які розпізнаватимуть обличчя й номери авто
У Житомирі можуть з’явитися нові «розумні» камери відеоспостереження, які здатні ідентифікувати транспортні засоби та впізнати людину. Наразі система відеонагляду з аналітикою працює в мікрорайоні Маликова. Там встановили 4 камери з функцією детекції обличчя та 6 для визначення номерних знаків. 

Як повідомляє сайт Житомир інфо, усі дані з камер надходять до «Міського інформаційного центру».
 

«Поки що такі камери є в районі Маликова. Ми плануємо розгляд питання, в першу чергу, це контроль в'їзду в місто Житомир, заміну таких камер, які є на аналітичні, а ті перенести в інший напрямок, але це поки на рівні вирішення проблеми. Наразі коронавірус вніс певні зміни в бюджет, але на третьому етапі Бюджету розвитку передбачено, якщо дасть Бог, наша економіка буде рухатись, то цього року такий проєкт буде запущено», - розповідає начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Микола Дідківський.


З осені 2019 року у Житомирі тестують сучасну систему відеонагляду під шляхопроводом біля залізничного вокзалу. За словами Миколи Дідківського, дані з цих камер поки не використовують, адже для цього потрібні зміни у законодавстві, а про результати тестування говорити ще зарано.
 

«То цілий комплекс відеонагляду, який має надсучасні можливості, сучасну візуалізацію та деталізацію знімків. Він дозволяє не тільки визначити номери знаків, а більш детально побачити, що відбувається всередині автомобіля, ідентифікувати водія, пасажира. Наразі проводиться тестування цього комплексу. Але щоб використовувати його можливості у повному обсязі, потрібні певні зміни у законодавстві, пропозиції у законодавстві, які дадуть застосувати його в повсякденній діяльності, під'єднати до нашого комплексу. Такі напрацювання є, пропозиції до зміни законодавства подані, чекаємо на їх розгляд. Ми навіть думаємо про те, що придбати декілька таких комплексів і встановити їх у місцях, де вони будуть найбільш ефективно працювати», - каже начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення.


Нагадаємо, з 1 червня на дорогах Києва та Київської області запрацювала система відеофіксації порушень ПДР.

Тэги: Житомир, відеонагляд, камери
НОВИНИ ТА ОБ'ЯВИ
Коменатрів: 0
avatar

Інші новини Житомир: