Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Среда, 08 Июля 2020    13:20:52
Житомир » Новини » Житомирська область » 2020 » Июнь » 1 » 16:34:14 оновлено: 16:50:55

Грубі порушення: екологи вимагають закрити в Житомирській області звалище 60-тисячного міста

01 Июня 2020, 16:50:55 444 Коментарі 0 Читать на русском

Грубі порушення: екологи вимагають закрити в Житомирській області звалище 60-тисячного міста
Екологи вимагають закрити сміттєзвалище, куди звозять побутові відходи з міста Новоград-Волинський. Як повідомляє екологічна інспекція Поліського округу, полігон хочуть закрити через грубі порушення експлуатації.
 

"Виявлено грубі порушення експлуатації полігону в частині приймання та захоронення твердих побутових відходів в урочищі Ржатківка на території Чижівської сільської ради Новоград-Волинського району Житомирської області", – інформують екологи.


Комунальному підприємству було надано припис про усунення виявлених порушень, а посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності. 

20 травня державні інспектори з охорони навколишнього природного середовища провели повторну перевірку звалища і виявили, що вимоги припису не виконані. Відтак, екологічна інспекція скерувала до суду позовну заяву "про застосування заходів реагування до КП "Шляхрембуд", шляхом часткової зупинки діяльності".

"Заборонити експлуатацію полігону в частині приймання та захоронення твердих побутових відходів в урочищі Ржатківка на території Чижівської сільської ради Новоград-Волинського району Житомирської області до моменту усунення грубих порушень вимог природоохоронного законодавства", – йдеться у позові.

Тэги: Новоград-Волинський, звалище, екологи
НОВИНИ ТА ОБ'ЯВИ
Коменатрів: 0
avatar

Інші новини Житомир: