Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Четверг, 02 Июля 2020    10:05:44
Житомир » Новини » Житомирська область » 2020 » Май » 8 » 08:33:50

9 травня в Житомирській області святкувати не будуть: правоохоронці посилять контроль за дотриманням карантину

08 Мая 2020, 08:33:50 711 Коментарі 0 Читать на русском

9 травня в Житомирській області святкувати не будуть: правоохоронці посилять контроль за дотриманням карантину
На період свят та вихідних з 9-го до 11-те травня в Житомирській області введено додаткові обмежувальні заходи для запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19). 

Таке рішення було прийнято на позачерговому засіданні обласної комісії з питань ТЕБ та НС.

Зокрема введено обмеження щодо пересування та перебування громадян у громадських місцях у період з 13:00 9 травня до 06.00 11 травня.

Крім того, буде посилено контроль поліцейськими та нацгвардійцями за дотриманням громадянами карантинних обмежень. У зв’язку з карантином Україна цьогоріч утримається від проведення масових заходів з відзначення 75-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Таке рішення прийняте на засіданні Уряду. Також на засіданні Уряду дано доручення головам обласних державних адміністрацій особисто, або на рівні заступників, привітати ветеранів Другої світової війни, які проживають в їх регіонах.

Кожен може долучитися до Всеукраїнської акції «Подякуй ветерану на відстані», ініційовану Укрпоштою у партнерстві з Міністерством ветеранів України та Міжнародним благодійним фондом «Let’s help» та привітати ветеранів, не виходячи з дому. Для цього до 9 травня на сайті компанії можна обрати один з кількох варіантів допомоги ветеранам.


Тэги: Житомирська область, 9 травня, карантин
НОВИНИ ТА ОБ'ЯВИ
Коменатрів: 0
avatar

Інші новини Житомир: