Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Воскресенье, 09 Августа 2020    00:04:07
Житомир » Новини » Суспільство » 2020 » Май » 5 » 15:30:55 оновлено: 15:57:55

За продаж 6 гвоздик під час карантину на Житомирщині судили підприємця

05 Мая 2020, 15:57:55 606 Коментарі 0 Читать на русском

За продаж 6 гвоздик під час карантину на Житомирщині судили підприємця
У місті Бердичів судили підприємця, який порушив умови карантину. За інформацією Бердичівського міськрайонного суду жінка, зареєстрована як фізична особа-підприємець, продала чоловіку шість живих квіток і таким чином скоїла правопорушення.

«На суді продавчиня пояснила, що у своєму магазині займається продажем насіння та квітів, і що з 28-го березня, відколи було дозволено торгувати насінням, вона продавала тільки його. У день складення на неї протоколу в її магазині дійсно були гвоздики, які вона збиралась викинути через неналежну якість. Однак чоловік-покупець просто благав продати йому шість квіток на похорон. Також підприємець зазначила, що нині працює лише на доставку та не здійснює продажу з магазину», – йдеться у повідомленні.

Зазначено, що суд узяв до уваги пояснення жінки та свідка, вивчив усі матеріали справи, серед яких – копія доданого до протоколу фотознімка.

«На ньому зображено чоловіка із шістьома гвоздиками в руках, також вбачається, що продавець та покупець були забезпечені засобами захисту, інші покупці були відсутні, у магазині здійснювався продаж насіння», – інформує суд.

Зважаючи на обставини та характер правопорушення, враховуючи особу жінки, яка раніше до адмінвідповідальності не притягувалась і має скрутне матеріальне та сімейне становище; з огляду на те, що даним правопорушенням не було нікому заподіяно шкоди, суд вважав за можливе визнати його малозначним.

Суд звільнив жінку від адміністративної відповідальності, оголосивши усне зауваження. 

Тэги: квіти, карантин, ФОП, суд
НОВИНИ ТА ОБ'ЯВИ
Коменатрів: 0
avatar

Інші новини Житомир: