Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Суббота, 08 Августа 2020    00:19:10
Житомир » Новини » Суспільство » 2020 » Апрель » 16 » 15:36:51 оновлено: 15:40:08

Мама двійні отямилася і вирішила забрати дитину з Житомирського перинатального центру. ВІДЕО

16 Апреля 2020, 15:40:08 2055 Коментарі 0 Читать на русском

Мама двійні отямилася і вирішила забрати дитину з Житомирського перинатального центру. ВІДЕО
У Житомирі жінка передумала і вирішила забрати хвору новонароджену донечку додому. Раніше "Журнал Житомира" вже розповідав історію жінки, яка народила двійню. Хлопчик народився здоровий, а у дівчинки виявили вроджену ваду серця

Матір забрала додому тільки сина, а хвору доньку, попри вмовляння медиків, залишила у пологовому. Свій вчинок жінка пояснила тим, що родина бідує і не має грошей на операцію.

Як повідомляє ТСН, після розголосу чимало людей висловили бажання вдочерити дівчинку. Але матір все ж дослухалася до порад медиків не розділяти двійнят. 

У дівчинки тепер є чимале придане, адже небайдужі українці засипали малечу подарунками.
 

"Мама забере дитину і буде далі опікуватися нею. Але враховуючи, що далі йдуть великі свята, ми вирішили, що дитинка перебуде свята у перинатальному центрі. Так буде безпечніше для всіх, а вже після свят вона приїде і забере", - розповіла завідувачка відділення постінтенсивного догляду та виходжування новонароджених Житомирського обласного перинатального центру Майя Смоляр.


У цій родині вже є двоє старших дітей. Медики кажуть, хоч вада серця досить важка, операція має виправити ситуацію, і такі операції роблять безкоштовно.
 

Тэги: немовля, Мати, лікарня, Житомир
НОВИНИ ТА ОБ'ЯВИ
Коменатрів: 0
avatar

Інші новини Житомир: