Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Суббота, 11 Июля 2020    10:01:18
Житомир » Новини » Влада » 2020 » Апрель » 15 » 17:48:22

На ремонті доріг в Житомирській області вкрали понад 600 тисяч: оголошено підозру меру міста

15 Апреля 2020, 17:48:22 1177 Коментарі 0 Читать на русском

На ремонті доріг в Житомирській області вкрали понад 600 тисяч: оголошено підозру меру міста
Мера одного з міст Житомирської області підозрюють у розтраті понад 600 тис. грн бюджетних коштів, призначених для капремонту дороги.

За інформацією прокуратури, міський голова підписав документи про виконання ремонту дороги, який насправді не проводився.
 

"За даними слідства, міський голова, за попередньою змовою з директором приватного підприємства, під час виконання договорів підряду про капітальний ремонт доріг в одному з райцентрів, знаючи, що будівельні роботи не виконувалися, в грудні 2018 року підписали офіційні документи про їх виконання. Крім цього, міський голова, діючи за аналогічною схемою, підписав з іншим приватним підприємцем-депутатом цієї ж міськради підроблені документи про виконані послуги з технічного нагляду, які фактично не надавалися", - інформує прокуратура Житомирської області.


Повідомляється, що на підставі неправдивих документів, з міського бюджету на рахунок підприємства і приватного підприємця були безпідставно перераховані кошти на загальну суму 645 тис. грн.

Обом фігурантам справи (меру міста і приватному підприємцю) 14 квітня підозри вручив заступник керівника Коростенського місцевої прокуратури.

Тэги: мер, Житомирська область, ремонт доріг, прокуратура
НОВИНИ ТА ОБ'ЯВИ
Коменатрів: 0
avatar

Інші новини Житомир: