Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Среда, 08 Июля 2020    02:13:02
Житомир » Новини » Житомирська область » 2020 » Апрель » 14 » 18:04:26 оновлено: 18:36:26

Маски, костюми та респіратори: Житомирщина отримала чергову партію допомоги для медиків

14 Апреля 2020, 18:36:26 312 Коментарі 0 Читать на русском

Маски, костюми та респіратори: Житомирщина отримала чергову партію допомоги для медиків
Житомирська область отримала понад 8 тис. біозахисних костюмів, 20 тис. масок, 21 тис. респіраторних масок, бахіли, захисні комплекти, окуляри, рукавички для захисту медичних працівників.

Усі ці засоби надійшли від благодійників, Міністерства охорони здоров’я України та Офісу Президента України. Також до обласного лабораторного центру направили чергову партію ПЛР-тестів, інформує ОДА.
 

«Надзвичайно приємно, що на Житомирщині є свідомі та соціально орієнтовані представники бізнесу. Адже підприємці області, і просто громадян постійно надають допомогу для захисту наших лікарів. Вкотре наголошую, що у Новограді-Волинському швейна фабрика перепрофілювалася та почала виробляти костюми для захисту медпрацівників. І завдяки цій фабриці наші лікарі будуть забезпечені засобами захисту», – розповідає голова ОДА Віталій Бунечко.


Так, за словами начальника управління охорони здоров’я ОДА Миколи Суслика, за 13-14 квітня до області надійшли такі засоби захисту для медиків:
 
  • 2 тис. захисних комплектів;
  • 3 тис. 600 біокостюмів;
  • 4 тис. 442 костюми;
  • 20 тис. масок;
  • 21 тис. респіраторних масок;
  • 1 тис. 100 бахіл;
  • понад 1 тис. окулярів.

Також підприємці долучаються до інших благодійних проєктів області. Зокрема, вже придбали сучасну систему для ПЛР-діагностики коронавірусу.
 
В ОДА наголошують, що наразі 12 медзакладів області «першої хвилі» забезпечені засобами захисту. Створений запас і для 11 установ охорони здоров’я регіону, які визначені закладами «другої хвилі».

«Наразі Житомирщина достатньо забезпечена засобами індивідуального захисту», – запевняють в облдержадміністрації.

Тэги: допомога, медики, житомирщина
НОВИНИ ТА ОБ'ЯВИ
Коменатрів: 0
avatar

Інші новини Житомир: