Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Середа, 08 Квітня 2020    17:18:51
Журнал » Новини Житомира » Суспільство » 2020 » Березень » 18 » 12:50:00 оновлено: 13:01:00

Дезінфекція з вертольотів: поліція закликає житомирян не вірити у фейки

18 Березня 2020, 13:01:00 928 Коментарі 0 Читать на русском языке
Дезінфекція з вертольотів: поліція закликає житомирян не вірити у фейки
Підрозділи департаменту Кіберполіції фіксують збільшення розповсюдження в Україні неправдивої інформації щодо коронавірусу, яка сприяє поширенню паніки. 

Зокрема, у соцмережах та месенджерах розповсюджують фейк про розпилення вночі дезінфікуючих засобів із гелікоптерів над Житомиром і заборону прогулянок із дітьми вулицями міста.
 

"Змушені констатувати, що наразі інформаційно-аналітичні підрозділи департаменту Кіберполіції фіксують різке збільшення випадків розповсюдження різноманітних чуток та неправдивої інформації у зв’язку із введенням у державі режиму карантину для боротьби з особливо небезпечною коронавірусною інфекцією. Ті, хто розповсюджує фейки в таких умовах, мають на меті поширення паніки та дестабілізацію ситуації", – зазначають правоохоронці.


Громадяни повинні критично ставитись до чуток та інформувати про них Департамент кіберполіції: за електронною адресою callcenter@cyberpolice.gov.ua та телефоном 0442900110.

Правоохоронці також зазначають, що офіційна інформація про порядок організації карантинних заходів буде розповсюджуватися виключно офіційними каналами через Інтернет-портали Президента України, Кабінету Міністрів України, Міністерства охорони здоров’я та Міністерства внутрішніх справ.
Коментарів: 0
avatar

Інші новини:Новини Житомира: