Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Вторник, 07 Июля 2020    17:45:10
Житомир » Новини » Житомир » 2020 » Март » 11 » 16:02:49 оновлено: 16:29:49

У Житомирській обллікарні реконструюють приймальне відділення: на роботи витратять 14 млн грн

11 Марта 2020, 16:29:49 711 Коментарі 0 Читать на русском

У Житомирській обллікарні реконструюють приймальне відділення: на роботи витратять 14 млн грн
У Житомирі триває реконструкція приймально-діагностичного відділення обласної клінічної лікарні імені Гербачевського. Щоденно через це відділення проходить близько 150 пацієнтів. Приймально - діагностичне відділення працює цілодобово, сім днів на тиждень.

Як поінформував генеральний директор обласної лікарні Богдан Леськів, оновлене відділення складатиметься з двох підрозділів. Перший підрозділ надаватиме невідкладну медичну допомогу, буде розрахований на 4 реанімаційні ліжка та буде забезпечений необхідним персоналом.
 

«В місяць ми маємо 7-8 випадків, коли людину реанімують, фактично повертають з того світу. І ці процедури потрібно робити тут і зараз в приймальному відділенні, щоб встигнути її врятувати»,- розповідає Богдан Леськів.


Другий підрозділ – для пацієнтів, які будуть госпіталізовані на планове лікування.

Також у відділенні передбачено свій власний «банк крові» та «експрес-лабораторію». Сюди буде закуплено пересувний рентгенапарат, портативний УЗД апарат, фіброгастроскоп, фібробронхоскоп та інше обладання.

За інформацією обласної ради, вартість усіх робіт разом із необхідним обладнанням та меблями згідно проєктно-кошторисної документації складає майже 14 млн гривень.


Тэги: реконструкція, лікарня, Житомир, відділення
НОВИНИ ТА ОБ'ЯВИ
Коменатрів: 0
avatar

Інші новини Житомир: