Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Среда, 08 Июля 2020    02:33:34
Житомир » Новини » Економіка » 2020 » Март » 6 » 18:50:18

Уряд технократів: вперше за 49 місяців в Україні зафіксували падіння ВВП

06 Марта 2020, 18:50:18 399 Коментарі 0 Читать на русском

Уряд технократів: вперше за 49 місяців в Україні зафіксували падіння ВВП
Валовий внутрішній продукт України в січні 2020 року скоротився на 0,5%, про що сказано в огляді економічної активності за перший місяць року Департаменту стратегічного планування та макроекономічного прогнозування Міністерства розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства. 

«З початку 2020 року майже всі види економічної діяльності, що формують динаміку Зведеного індексу виробництва товарів і послуг за основними видами економічної діяльності, крім будівництва і внутрішньої торгівлі, продемонстрували скорочення виробництва. Як результат, у січні 2020 року зменшення Зведеного індексу становило 2,6% і, відповідно, скорочення ВВП оцінено на рівні 0,5%», - сказано в огляді. 

Що стосується 2020 року, то в Мінекономіки очікують продовження реформування у всіх сферах економіки, модернізації промислового комплексу, активного відновлення інфраструктурних об'єктів. 
 

«Однак дія чинників, які впливали на розвиток економіки у 2019 році, на тлі вже сформованих у попередніх періодах структурних дисбалансів і накопичених проблем, а також ризиків, пов'язаних з поширенням коронавірусу (Covid-19) у світі, і можливе зниження темпів розвитку світової економіки дещо стримуватимуть зростання економіки в цілому, особливо в I кварталі року», - сказано в огляді.


За інформацією економіста Володимира Компанійця, ВВП України вперше впало за останні 49 місяців.

«Та ладно, цього ж просто не може бути, уряд Гончарука останні 6 місяців розповідав про перемоги в економіці з "чудовими темпами приросту ВВП", а тут бац, перший день нового уряду і вже за розрахунками Мінекономіки реальний ВВП в січні ВПАВ на 0,5%», - зазначив він.


Тэги: ВВП, Економіка, Україна
НОВИНИ ТА ОБ'ЯВИ
Коменатрів: 0
avatar

Інші новини Житомир: