Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Четверг, 02 Июля 2020    09:33:49
Житомир » Новини » Житомирська область » 2020 » Март » 2 » 15:12:32 оновлено: 15:32:32

«Заява виглядає недоречною»: УЗ прокоментувала інформацію СБУ щодо незаконного кар'єру на Житомирщині

02 Марта 2020, 15:32:32 348 Коментарі 0 Читать на русском

«Заява виглядає недоречною»: УЗ прокоментувала інформацію СБУ щодо незаконного кар'єру на Житомирщині
СБУ наприкінці лютого повідомила про блокування на Житомирщині незаконного видобутку понад 500 тисяч кубічних метрів граніту. За версією слідства, оборудку протягом 2017-18 років здійснювали службові особи одного з виробничих підрозділів філії АТ «Укрзалізниця».

В «Укрзалізниці» відреагували на заяву і повідомили, що викриття незаконного видобутку граніту на території кар’єру компанії виглядає дещо недоречною, адже розслідування за даними фактами триває з липня 2018 року.
 

«Заява Служби безпеки України про викриття незаконного видобутку граніту на території кар’єру АТ «Укрзалізниця» цими днями виглядає дещо недоречною. Адже досудове розслідування за даними фактами триває з липня 2018 року. До того ж, з травня 2019 року ВП «Пенізевицький кар’єр» було поновлено дію спецдозволу на користування надрами з подовженням терміну до 23 жовтня 2038 року», – йдеться у повідомленні компанії.


Також зазначається, що «Укрзалізниця» всіляко сприяє правоохоронцям у здійсненні слідчих дій, надає запитувані слідчими документи та інформацію. На початку 2019 року була проведена внутрішня перевірка дотримання вимог дозвільної документації на видобуток корисних копалин. За її результатами були звільнені посадові особи, які допустили порушення контролю за користуванням надрами.

Оскільки досудове розслідування ще не завершене і рішення суду у справі не ухвалене, компанія вважає публічні заяви СБУ про завдання шкоди навколишньому середовищу та протиправну діяльність посадових осіб передчасними.

Тэги: граніт, кар'єр, СБУ, Укрзалізниця, Житомирська область
НОВИНИ ТА ОБ'ЯВИ
Коменатрів: 0
avatar

Інші новини Житомир: