Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Вівторок, 18 Лютого 2020    12:35:59
Журнал » Новини Житомира » Спорт » 2020 » Лютий » 14 » 16:20:29 оновлено: 16:21:29

Міськрада не полишає надії побудувати у Житомирі базу водних видів спорту

14 Лютого 2020, 16:21:29 250 Коментарі 0 Читать на русском языке
Міськрада не полишає надії побудувати у Житомирі базу водних видів спорту
Влада міста не відмовилася від ідеї будівництва бази водних видів спорту в Житомирі на Корбутівці, але поки ніяких строків відновлення роботи назвати не можна. Все буде залежати від можливостей бюджету та ініціативності федерацій, зацікавлених в подібній базі. Але земельна ділянка під будівництво лишається.

Про це в коментарі сайту "Спортивний Житомир" розповів міський голова Сергій Сухомлин.
 

"На даний момент земельна ділянка знаходиться у власності міста, ніяких інших планів щодо передачі її комусь, чи зміни призначення щодо неї немає. Там планується будівництва бази водних видів спорту. Але ми будемо дивитися по можливостям бюджету.

Проект бази, можливо, буде переглядатися, бо за цей час могли змінитися підходи і вимоги федерацій до змагань і організації тренувальних процесів. Ми готові працювати з усіма федераціями, які зацікавлені в цій базі і готові обговорювати їх бачення і потреби, які потрібно було б врахувати при будівництві бази"
, - сказав мер міста.


Також Сергій Сухомлин розповів, що до ділянки майбутньої бази побудують дорогу за кошти інвесторів.
 

"Ще один фактор, який стримував початок будівництва - це був доступ до бази. Потрібно було побудувати дорогу до цього об’єкту. Буквально на минулій, позачерговій сесії був затверджений титул по капітальному ремонту доріг. І в ньому є якраз дорога, яка вестиме до бази. її збудують за рахунок коштів інвестора, який там зводить жилий квартал. Ця дорога буде використовуватися для під’їзду до кварталу, і до бази. Там же буде запущено будівництво дитячого садочку коштом інвестора і реабілітаційного центру за рахунок коштів американського фонду Місія в Україну", - сказав Сухомлин.


Міський голова Житомира також розповів, чому будівництво бази було відкладене.
 

"Після того як компанія виграла тендер і отримала передплату. Після цього були зірвані всі строки по роботам. Компанія просто зникла і не виходила на зв’язок. Ми подали в суд і тут варто віддати належне і поліції і прокуратурі, які теж працювали по цій справі. Це все зайняло близько двох років. Гроші були повернуті в бюджет. Ми не залишили ідеї реалізувати цей проект. Але тоді ми почали роботи над стадіоном "Спартак" і в нас просто не було коштів на два об’єкти", - зазначив Сергій Сухомлин.


Нагадаємо, в грудні 2016 року за спорткомплексом "Динамо" на Корбутівці було розпочато будівництво бази водних видів спорту. Будівництво практично не велося і мерія подала до суду на підрядника, щоб той повернув авансові кошти в розмірі 630 тис. грн.

Коментарів: 0
avatar

Новини Житомира: