Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: П'ятниця, 28 Лютого 2020    11:12:25
Журнал » Новини Житомира » Суспільство » 2020 » Січень » 29 » 12:50:22 оновлено: 12:58:32

«Вам не здається, що ви нахабна?» У Житомирі спалахнув скандал через водія маршрутки Житомир-Київ

29 Січня 2020, 12:58:32 8359 Коментарі 0 Читать на русском языке
«Вам не здається, що ви нахабна?» У Житомирі спалахнув скандал через водія маршрутки Житомир-Київ
У Житомирі водій маршрутки Житомир-Київ зганьбився спробою відмовити у пільговому проїзді ветеранці війни на Донбасі Асі Оброткіній. Про інцидент вона сама розповіла на особистій сторінці у Facebook.

За словами захисниці, 24 січня вона купила квиток до Києва на Центральному автовокзалі Житомира за посвідченням учасника бойових дій і показала його водієві.

"А він мені каже: "У мене немає місць. Треба приходити раніше! Мені що, когось виганяти?". Я відповідаю стримано і досить спокійно: "Вибачте, але це не мої проблеми. У мене квиток на цей рейс, тож я ним і повинна їхати". Водій заходить в салон і голосно каже людям: "Хтось один виходьте, бо у нас тут один учасник" (зрозуміло, я думаю, в якому контексті)", – розповіла ветеранка.


За словами Оброткіної, водій змінив тон тільки після того, як вона пригрозила викликати поліцію для встановлення правопорушення. Почувши це, маршрутник погодився пустити жінку в автобус без залучення правоохоронних органів.

"Я сіла в автобус, де молода жінка мені сказала: "Вам не здається, що ви нахабна?! Учасниця вона, аякже!". Я вихована людина і намагаюся не звертати уваги на недостатньо вдячних людей. Мені досить знати про себе те, ким я є насправді. І люди, які мене оточують, теж знають правду", – написала захисниця України.


Крім того, вона закликала інших ветеранів відстоювати свої права, а цивільних людей – поважати тих, хто дарує їм мир і спокій.
 
Ася Обороткина
26-річна Ася Оброткіна

Однак на цьому інциденті скандал не вичерпався. Оскільки наступного дня, 25 січня, Оброткіна поверталася назад із Києва до Житомира. Вона знову придбала квиток за УБД на столичній автостанції Дачній.

"Підходжу до автобусу, і здогадайтеся, хто там?! Той самий вчорашній водій-герой! Навмисне починає мене стібати: "Що, ви сьогодні вже не спізнилися?! Мені сьогодні висаджувати нікого не доведеться?!". Я показую посвідчення і квиток і прошу відчинити автобус. Мовчки! А він продовжує мені вслід: "Щоб ви знали, ми маємо право взагалі АТОвців не возити! Нам немає компенсації за вас!" – розповіла ветеранка про хамський тон водія.


Почувши такі претензії, жінка не стрималася і відповіла йому в подібній манері, нагадавши про те, що люди на війні жертвують собою заради таких, як він.

"Я не витримую і кажу у відповідь: "Мені за те, що ви сидите керуєте автобусом, а я тягала на собі хлопців, за п'ять років війни теж ніхто нічого не відшкодував. І схоже, що тільки моєї війни. Я зараз викликаю поліцію і вам чітко пояснять права учасників бойових дій, а не АТОвців, і те, як ви повинні нас перевозити відповідно до законодавства України", – згадала Оброткіна свій діалог із водієм-хамом.


Після цього жінка все ж сіла в автобус, але не змогла змиритися з образою через байдужість до тих, хто бореться за незалежність України від Росії на Донбасі.

"З шаленим гнівом і болем всередині почала думати: "Чи дійсно війна тільки для мене... Для таких, як я, і волонтерів? Чи наші досягнення дійсно залишилися там, на сході, а тут ми всі "обнулились"? Немає ні слів, ні емоцій, ні стільки сліз, щоб пояснити, наскільки це боляче!!! Українці, владо, перестаньте нас цькувати за те, що ми користуємося пільгами, які заробили!" – поділилася ветеранка криком душі.


У коментарях під її постами люди висловили свою підтримку захисникам, а також засудили тих, хто дозволяє собі їх принижувати.
  • "Їм потрібно не людей возити, а під кулями і снарядами хоча б одну добу побути. А потім би говорили, а ще гірше відмовляли у перевезенні"
  • "Мені неймовірно соромно за таких дятлів, вибачте нас усіх! Ми в безмежному боргу перед вами!"
  • "Він не вперше був помічений у подібних скандалах! Житомирські! Чи не час бесіду провести?"
– обурюються українці.


водій-"герой" житомирської маршрутки в Київ

Коментарів: 0
avatar

Новини Житомира: