Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Суббота, 11 Июля 2020    12:37:33
Житомир » Новини » Житомир » 2020 » Январь » 22 » 13:03:23 оновлено: 13:19:23

Виконком вирішив не демонтувати у Житомирі пам'ятні дошки Кавуну, Щасному та Ямчинському

22 Января 2020, 13:19:23 376 Коментарі 0 Читать на русском

Виконком вирішив не демонтувати у Житомирі пам'ятні дошки Кавуну, Щасному та Ямчинському
У Житомирі не будуть демонтувати пам’ятник та меморіальну дошку Василю Кавуну та меморіальні дошки Василю Ямчинському, Олексію Щастному.

Виконавчий комітет Житомирської міської ради 22 січня не підтримав проєкт рішення про демонтаж.

Відповідний проєкт документа було розроблено департаментом містобудування та земельних відносин на підставі листів Українського інституту національної пам’яті «щодо виконання Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки».

Присутні під час засідання виконавчого комітету Житомирської міської ради краєзнавці висловилися за збереження пам’яті про діячів Житомира та проти демонтажу меморіальних дошок.

Нагадаємо, меморіальні дошки, присвячені Кавуну Василю Михайловичу та Ямчинському Василю Миколайовичу розміщено на фасаді житлового будинку по вулиці Чорновола, 6 в місті Житомирі. А пам’ятний знак, присвячений Щастному Олексію Михайловичу знаходиться на фасаді будинку по вул. Дмитра Донцова, 20. Пам’ятник (погруддя) Почесному громадянину Житомира Кавуну Василю Михайловичу встановлено на території Житомирської загальноосвітньої школи №22 по вулиці Космонавтів, 36.


Тэги: виконком, кавун, декомунізація, Житомир
НОВИНИ ТА ОБ'ЯВИ
Коменатрів: 0
avatar

Інші новини Житомир: