Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Вівторок, 28 Січня 2020    05:05:23
Журнал » Новини Житомира » Житомирська область » 2020 » Січень » 16 » 12:02:47 оновлено: 12:11:47

У Житомирській ОДА досі не вирішили що робити з хутряною фермою, що закрили у Сінгурах

16 Січня 2020, 12:11:47 259 Коментарі 0 Читать на русском языке
У Житомирській ОДА досі не вирішили що робити з хутряною фермою, що закрили у Сінгурах
В облдержадміністрації відбулася зустріч представників громади села Сінгури та інвесторів. Мета зібрання – знайти точки порозуміння та віднайти шляхи для вирішення ситуації, що склалася навколо ферми данського підприємця.

Інвестор запевняє громадськість, що готовий працювати і чекає зустрічних кроків від громади для вирішення питання щодо функціонування його ферми на території села.

Жителі Сінгурів наполягають на забезпеченні екологічної безпеки на території їх села та функціонуванні ферми в законодавчому полі.
 

«Ситуацію вивчимо більш детально, розберемося і разом знайдемо спільне рішення та вихід. Подумаємо, запропонуємо варіанти того, що можемо зробити, як допомогти і інвестору, і людям», – наголосив перший заступник голови ОДА Володимир Федоренко.


Як повідомлялося, у Житомирі активісти через суд добивалися закриття хутрової ферми у селі Сінгури Житомирського району, оскільки вважають, що норкова ферма забруднює навколишнє середовище, здійснюючи свою діяльність без відповідних дозволів. Екологи також переконані, що робота ферми шкодить довкіллю. 5 листопада Житомирський окружний адміністративний суд ухвалив рішення про тимчасове закриття хутряної ферми.


Коментарів: 0
avatar

Новини Житомира: