Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Вторник, 29 Сентября 2020    17:24:38
Житомир » Новини » Культура » 2019 » Декабрь » 17 » 17:02:59 оновлено: 17:11:03

Фотографія пам'ятки з Житомирщини представить Україну на міжнародному конкурсі. ФОТО

17 Декабря 2019, 17:11:03 738 Коментарі 0 Читать на русском

Фотографія пам'ятки з Житомирщини представить Україну на міжнародному конкурсі. ФОТО
У Києві нагородили переможців української частини найбільшого міжнародного фотоконкурсу пам’яток культурної спадщини для Вікіпедії під назвою «Вікі любить пам’ятки».

До ТОП-10 фотографій конкурсу, за оцінками журі, увійшли світлини пам’яток культури, розташованих у Чернігівській, Чернівецькій, Житомирській, Закарпатській, Івано-Франківській областях, АР Крим та місті Києві. Ці фотографії представлять Україну на міжнародному етапі конкурсу.

Світлина з Житомирської області зайняла третє місце на конкурсі. Її автором є Дмитро Балховітін. На фото зображена панорама Кармелітського монастиря у Бердичеві.

Фото Дмитра Балховітіна
 

«Завданням конкурсу є створити повну ілюстровану інформаційну базу про культурні пам’ятки світу. Подані фотографії будуть використовуватися у Вікіпедії та інших вікіпроєктах. Також ми прагнемо привернути увагу людей до стану збереження об’єктів культурної спадщини», — зазначає Наталія Тимків, адміністратор української Вікіпедії, член організаційного комітету «Вікі любить пам’ятки».


Варто додати, що у 2019 році учасники української частини конкурсу подали майже 32 тисячі світлин 11 тисяч пам’яток культури України. Участь у конкурсі взяли понад 330 авторів. Цього року Україна — перша у світі із 48 країн-учасниць за кількістю завантажених фото.
 

Інші фотографії, що потрапили в десятку кращих


Тэги: Фото, вікіпедія, конкурс, пам'ятка, житомирщина
НОВИНИ ТА ОБ'ЯВИ
Коменатрів: 0
avatar

Інші новини Житомир: