Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Четверг, 01 Октября 2020    19:38:26
Житомир » Новини » Суспільство » 2019 » Декабрь » 11 » 18:03:22 оновлено: 18:04:22

Після жахливої пожежі в Одесі рятувальники взялися за перевірки закладів у Житомирі

11 Декабря 2019, 18:04:22 592 Коментарі 0 Читать на русском

Після жахливої пожежі в Одесі рятувальники взялися за перевірки закладів у Житомирі
Після пожежі в одеському коледжі, що забрала життя 12 чоловік, прем’єр-міністра України доручив рятувальникам перевірили об’єкти з масовим перебуванням людей щодо дотримання вимог пожежної безпеки.

Управління ДСНС в Житомирській області повідомляє, що впродовж грудня фахівці управління повинні позапланово перевірити понад тисячу таких об’єктів, а це й навчально-виховні заклади освіти, гуртожитки, заклади охорони здоров’я та соціального захисту, державні об’єкти транспортної інфраструктури, професійно-технічні заклади, ВУЗи тощо. 

У центрі уваги рятувальників – системи протипожежного захисту та оповіщення про пожежу, наявність первинних засобів пожежогасіння, а також доступність шляхів евакуації.

10 грудня житомирські рятувальники спільно перевірили дотримання правил вимог пожежної та техногенної безпеки в Центрі професійно-технічної освіти та його гуртожитках.

Особлива увага приділялася вмінню студентів та обслуговуючого персоналу користуватися первинними засобами пожежогасіння, їх знанням щодо порядку дій у разі виникнення надзвичайної події чи ситуації. Приміщення перевірялися на наявність вогнегасників, планів евакуації, справної електропроводки та пожежних кранів, регулярність проведення протипожежних інструктажів.

Фахівці констатували, що паління у кімнатах та використання електроплиток, несправного електрообладнання не допускається. Проте все ж таки були виявлені і серйозні недоліки: повна відсутність обов’язкової пожежної автоматики.

Відповідно до чинного законодавства, якщо під час перевірок були виявлені недоліки з питань пожежної безпеки, в такому випадку до відповідальних осіб (у тому числі і керівників об’єктів) застосовуються заходи адміністративного впливу. У разі ж виявлення суттєвих недоліків, що можуть спричинити виникнення пожежі чи перешкодити вільній евакуації людей, направляються відповідні матеріали до суду для застосування заходів реагування. Зокрема, повне або часткове припинення функціонування об’єкту до повного усунення зазначених недоліків.

Тэги: пожежа, перевірка, Житомир, рятувальники
НОВИНИ ТА ОБ'ЯВИ
Коменатрів: 0
avatar

Інші новини Житомир: