Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Четвер, 12 Грудня 2019    13:02:30
Журнал » Новини Житомира » Армія » 2019 » Грудень » 2 » 13:12:41 оновлено: 13:18:41

Житомирський військовий інститут ліквідовувати не будуть: у ЗСУ спростували чутки

02 Грудня 2019, 13:18:41 246 Коментарі 0 Читать на русском языке
Житомирський військовий інститут ліквідовувати не будуть: у ЗСУ спростували чутки
Останніми днями у соцмережах поширювалася інформація про ліквідацію Житомирського військового інституту. У ЗСУ інформацію спростували і заявили, що йдеться тільки про зміну підпорядкування інституту.

"Сьогодні на одному з інтернет-ресурсів з’явилася інформація про те, що нібито 25 листопада 2019 року розпочалася процедура закриття Житомирського військового інституту імені Сергія Корольова, що не відповідає дійсності", - інформує пресслужба Командування Сухопутних військ.

Зазначається, що у Житомирському військовому інституті імені Сергія Корольова розпочалася адміністративна процедура, яка приведе до його перепідпорядкування Командуванню Сухопутних військ Збройних сил України.

До цього військовий інститут знаходився у прямому підпорядкуванні Департаменту військової освіти, науки, соціальної та гуманітарної політики Міністерства оборони України.

Наразі у підпорядкуванні Командування Сухопутних військ Збройних сил України знаходяться такі вищі військові навчальні заклади як Національна академія Сухопутних військ ім. П. Сагайдачного (м. Львів), Військовий інститут танкових військ Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут" (м. Харків), Військова академія (м. Одеса), кафедри військової підготовки ряду українських університетів, а також навчальні центри, які готують військових спеціалістів для Сухопутних військ.
Коментарів: 0
avatar

Новини Житомира: