Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Четвер, 12 Грудня 2019    13:39:00
Журнал » Новини Житомира » Житомир » 2019 » Грудень » 2 » 08:35:51 оновлено: 08:35:25

Генплан, бюджет та інша корисна інформація: Житомир розробляє геоінформаційну систему міста. ФОТО

02 Грудня 2019, 08:35:25 250 Коментарі 0 Читать на русском языке
Генплан, бюджет та інша корисна інформація: Житомир розробляє геоінформаційну систему міста. ФОТО
У Житомирі пройшов семінар-презентація «Е-урядування в Житомирі: виклики та перспективи», під час якого презентували beta-версію Геоінформаційної системи міста.

Як розповів директор КУ «Агенція розвитку міста» міської ради Борис Пахолюк, офіційний геопортал Житомира покликаний відкрити онлайн доступ зацікавленим користувачам до відповідної публічної інформації, а роботу виконавчих органів міської ради зробити більш прозорою.

Геоінформаційна система міста Житомир розробляється в рамках проєкту «Антикорупційна ініціатива Європейського Союзу в Україні (EUACI)», учасником якого з 2018 року є місто Житомир.
 

«Ще у липні 2018 року ми підписали меморандум з Антикорупційною Ініціативою  Європейського Союзу (EUACI), у вересні того ж року його ратифікували депутати Житомирської міської ради і команда почала працювати над реалізацією цього проєкту. Сьогодні ми вже можемо презентувати перші результати. Наразі триває верифікація даних відповідними службами, але вже незабаром реєстр комунального майна, інвестиційна мапа, план зонування територій та інша корисна інформація стануть доступними для службовців міської ради, інвесторів та кожного житомирянина. Учасниками проєкту є лише 4 міста з усієї України, серед яких і Житомир. Дякую нашим європейським партнерам за підтримку цифрової трансформації українських міст. Це дуже важливо для нас! Сподіваюся, житомиряни оцінять!», - зазначив Житомирський міський голова Сергій Сухомлин.


Завдяки геоінформаційній системі кожен бажаючий невдовзі зможе переглянути Генеральний план міста та план зонування територій, а також ознайомитися із інформацією щодо рекламних носіїв на розміщення яких надано дозвіл уповноважених органів, перевірити результативність впровадження  енергоефективних заходів в житомирських комунальних будівлях. 

Про показники видатків бюджету розвитку можна буде дізнатися у розділі «Бюджет на мапі». Геоінформаційна система Житомира містить детальну інформацію про різні сфери життя, користуватися якою громадяни зможуть у вільному доступі. Наразі триває розробка системи, про точні дати запуску у міській раді не повідомляють.Коментарів: 0
avatar

Новини Житомира: