Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Четвер, 12 Грудня 2019    14:04:03
Журнал » Новини Житомира » Влада » 2019 » Листопад » 29 » 11:37:48 оновлено: 11:58:05

Туалетний скандал в Житомирській ОДА. Чиновниця «віджала» кабінку в загальній вбиральні. ФОТО

29 Листопада 2019, 11:58:05 8005 Коментарі 1 Читать на русском языке
Туалетний скандал в Житомирській ОДА. Чиновниця «віджала» кабінку в загальній вбиральні. ФОТО
У Житомирі чиновниця обласної державної адміністрації "віджала" у працівників туалет, поставив замок на одну з двох кабінок, щоб ніхто, крім неї, ним не користувався.

Як повідомляє "Перший Житомирський", люди скаржаться на директорку департаменту регіонального розвитку Інну Хоменко. За їх словами, чиновниця поставила замок в туалеті, щоб користуватися окремою кабінкою, натомість із сусідньої розпорядилася зняти клямку.
 

"Їй бридко користуватися загальним туалетом. А для нас такий вчинок – це просто принизливо. Закрити туалет і зробити його персональним. Можливо, там золотий унітаз, як був у Януковича. Іншого пояснення ми знайти не можемо", – повідомили працівники департаменту.


Ображені працівники написали своєму керівництву оголошення, в якому просять не принижувати їх.

"До вашого прибуття ми … користувалися оцим занедбаним туалетом і не відчували такого приниження, яке ми відчуваємо зараз. Туалет загальний, тому необхідна клямка зсередини, яку ви зірвали. Туалет обслуговує на поверсі близько 60 працюючих, тому необхідно відкрити другу кабінку, яку ви віджали", – такого змісту оголошення висіло на дверях закритої для загального користування вбиральні.

Станом на ранок 29 листопада оголошення з дверей зірвали, клямку на сусідню кабінку поставили, але "кабінка шефині" досі під замком.

Коментарів: 1
Юрко
1 gp (Юрко)   • 17:43:58, 29 Листопада 2019
0

Ви зробили це разом
avatar

Новини Житомира: