Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Вторник, 22 Сентября 2020    10:59:34
Житомир » Новини » Влада » 2019 » Ноябрь » 28 » 11:29:58 оновлено: 11:41:58

Житомирська мерія попросить ДАБІ перевірити законність будівництва АЗС на проспекті Незалежності

28 Ноября 2019, 11:41:58 723 Коментарі 0 Читать на русском

Житомирська мерія попросить ДАБІ перевірити законність будівництва АЗС на проспекті Незалежності
Для врегулювання ситуації навколо будівництва АЗК на проспекті Незалежності, 29, депутати Житомирської міської ради звернуться до Державної архітектурно-будівельної інспекції України.

Відповідне звернення було підтримано сьогодні, 28 листопада, під час позачергового засідання міської ради.

У зверненні представники депутатського корпусу наголошують на необхідності вжиття ДАБІ України заходів передбачених законодавством щодо перевірки дозвільних документів на будівництво зазначених об’єктів та призупинення виконання будівельних робіт на час перевірки.
 

«…Наміри товариства щодо будівництва автозаправної станції на зазначеній ділянці вкрай негативно сприйняті мешканцями багатоквартирних будинків, розташованих поряд. Члени територіальної громади регулярно звертаються до органів місцевого самоврядування та державної влади щодо впливу на ситуацію, що склалася. Депутатський корпус Житомирської міської ради вимагає перевірити дозвільні документи на забудову зазначеної земельної ділянки, зокрема відповідність її цільового призначення об’єктам, що будуються, законність видачі дозвільних документів та відповідність їх державним будівельним нормам, іншим законодавчим актам у сфері будівництва, містобудівній документації. З метою врегулювання ситуації, недопущення наростання конфліктних настроїв, просимо  вжити передбачених законом заходів у межах компетенції ДАБІ України та зупинити виконання будівельних робіт на час перевірки...», - йдеться у документі.


Як повідомляв «Журнал Житомира», у Житомирі 27 листопада зібрали позачергову сесію міської ради, під час якої депутати не підтримали заборону на будівництво скандальної АЗС.

ФОТО: FreshNews

Тэги: АЗС, міськрада, Житомир, ДАБІ, перевірка
НОВИНИ ТА ОБ'ЯВИ
Коменатрів: 0
avatar

Інші новини Житомир: