Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Четвер, 12 Грудня 2019    12:58:37
Журнал » Новини Житомира » Житомир » 2019 » Листопад » 26 » 09:27:09 оновлено: 09:42:09

На житомирській набережній продовжуються будівельні роботи, незважаючи на морозну погоду. ФОТО

26 Листопада 2019, 09:42:09 693 Коментарі 1 фото: Андрій Морозов Читать на русском языке
На житомирській набережній продовжуються будівельні роботи, незважаючи на морозну погоду. ФОТО
У Житомирі в парку імені Гагаріна продовжується реконструкція набережної, незважаючи на температуру повітря, яка вночі та вдень вже опускається нижче 0 градусів.

Наразі на набережній тривають роботи із демонтажу асфальтного покриття та встановлення конструкцій, які влітку захищатимуть людей від сонця, передає Житомир інфо.

«Як ви бачили, вони фізично є на місці, зараз їх монтують. Потім запросимо замовників і проєктантів, щоб подивились. Якщо все нормально, все влаштує, ніяких недоліків немає, то ми далі вже в повному обсязі будемо їх встановлювати. Плануємо їх встановити до кінця року. Зараз там готують фундаменти та все інше. Набережна буде перехідним проєктом, тому що залишаться деякі роботи, які в грудні точно не можна буде зробити ані технологічно, ані естетично. І щоб на весну не було робіт, виконаних неякісно», – розповідає Микола Козачок, директор компанії «Фаворит ОПТ», яка виграла тендер на реконструкцію.

Допоки дозволяє погода, будівельники сподіваються виконати ще частину робіт.
 

«В цьому місяці обіцяють ще трохи плюсової погоди, тому насамперед ми плануємо доробити Шодуарівські сходи, добетонувати, а також там, де встигнемо, встановити гранітні блоки. По нижній набережній ми закінчуємо укладку тротуарної плитки вздовж берега річки. Ще плануємо робити зовнішні комунікації: вода, каналізації. Це теж викликало певні затримки, бо спочатку передбачався один проєкт, а зараз вже буде друга черга проєкту. А усе це взаємопов’язане: зовнішні системи відеонагляду, водогін, каналізація – всі ці мережі пов’язані між собою і в першій, і в другій черзі. Була нарада та зустріч з проєктантом та замовниками. На ній обговорювали, що ми встигнемо зробити в цьому році. З нашого боку ми будемо робити все, щоб виконати максимальну кількість робіт», – каже Микола Козачок.


Нагадаємо, на реконструкцію набережної уздовж річки Тетерів Європейський Союз виділив Житомиру 12 млн гривень. Вартість першої черги реконструкції оцінюється в 33,6 млн гривень.ФОТО: Житомир інфо
Коментарів: 1
jafarpsycho
1 fb Іван Комаровський (jafarpsycho)   • 10:45:34, 26 Листопада 2019
0

За рік Будують Мости, житлові комплекси, проводять повну реконструкцію майданів і вулиць. В Житомирі на набережній весь рік працювала мала група людей. З такими темпами реконструкцію і в наступному році не встигнуть завершити.
avatar

Новини Житомира: