Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Субота, 14 Грудня 2019    00:00:52
Журнал » Новини Житомира » Кримінал » 2019 » Листопад » 20 » 15:36:23 оновлено: 16:00:23

Залізничний лайфхак: з приватного локомотива створили двійника тепловоза УЗ, щоб безкоштовно відремонтувати

20 Листопада 2019, 16:00:23 379 Коментарі 0 Читать на русском языке
Залізничний лайфхак: з приватного локомотива створили двійника тепловоза УЗ, щоб безкоштовно відремонтувати
Компанія "Укрзалізниця" проінформувала про незвичайний злочин: в Житомирській області в Коростенському локомотивному депо за кошти "Укрзалізниці" спробували відремонтувати приватний локомотив. За інформацією "УЗ", з приватного локомотива зробили "двійника" аналогічного тепловоза "Укрзалізниці", перебивши номери агрегатів.
 

"Було встановлено, що зазначений локомотив належить приватній організації. Але договірні відносини з власниками локомотиву не були оформлені. Тобто посадові особи дирекції, зловживаючи своїми службовими обв’язками, безпідставно допустили до ремонту локомотив та за рахунок коштів Укрзалізниці ремонтували його", — повідомив Олег Назарук, директор департаменту економічної та інформаційної безпеки АТ "Укрзалізниця".


Керівник департаменту безпеки також додав, що більшість номерів агрегатів рухомого складу були перебиті, а деякі взагалі знищені.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження та розпочато досудове розслідування. Наразі слідчими органами вирішується питання про накладення арешту на локомотив, вартість якого становить 450 тис. доларів.
Коментарів: 0
avatar

Новини Житомира: