Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Неділя, 08 Грудня 2019    15:26:10
Журнал » Новини Житомира » Житомир » 2019 » Листопад » 15 » 12:00:20 оновлено: 12:24:20

Міськрада передумала закуповувати будиночки для різдвяного ярмарку у Житомирі

15 Листопада 2019, 12:24:20 1258 Коментарі 1 Читать на русском языке
Міськрада передумала закуповувати будиночки для різдвяного ярмарку у Житомирі
Управління культури Житомирської міської ради передумало встановлювати за бюджетні гроші новорічні будиночки для продажу товарів. Основна причина: дерев’яні будиночки ніде зберігати. 

Про це у коментарі сайту Вголос.Zt сказала в. о. начальника управління Наталія Марчук.

«Вони (дерев’яні будиночки — ред.) мають бути сухими і неушкодженими. А управління на сьогодні не має приміщення, у якому їх зберігати», – зазначила Марчук.

За її словами, покласти ці витрати на орендарів цих «будиночків» в управлінні не можуть. Адже більшість із них — це представники народного промислу і таких коштів не мають. Витрачати на це бюджетні кошти теж не можуть, бо грошей у місті і так бракує.
 

«В нас ще є кілька днів, щоб визначитися, що із цим робити. Думаю, що рішення приймемо вже найближчим часом», – додала в. о. начальника управління культури.


Тендер на закупівлю 25 будиночків управління культури міської ради оголосило 8 листопада. Вже 14 листопада конкурс скасували через «відсутність подальшої потреби у закупівлі».
Коментарів: 1
sabina_nik
1 fb Sabina Nikolaevna (sabina_nik)   • 21:54:38, 15 Листопада 2019
0

Смешно даже! Куда хоть даже прошлогодние делись?))Хоть бы не позорились.. почему-то последних несколько лет их этот вопрос не волновал, а домики ставились.. известно, куда деньги с каждой новой "закупки" девались..а в этом году нечем больше оправдываться?.прямо как с ёлкой новогодней....позорище...
avatar

Новини Житомира: