Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Неділя, 08 Грудня 2019    16:15:25
Журнал » Новини Житомира » Суспільство » 2019 » Листопад » 12 » 13:32:41 оновлено: 13:51:41

З листопада житомиряни отримуватимуть платіжки за комуналку без субсидії та пільг

12 Листопада 2019, 13:51:41 6606 Коментарі 0 Читать на русском языке
З листопада житомиряни отримуватимуть платіжки за комуналку без субсидії та пільг
Починаючи з листопада 2019 року українці будуть отримувати квитанції за комунальні послуги з повним розміром платежу – без урахування пільг та субсидій. Це пов’язано із новим механізмом нарахування пільг на ЖКП, який вступив в силу з 1 жовтня 2019 року.

Як вже писав «Журнал Житомира», відтепер пільга надається у грошовій формі органами соціального захисту населення.

Розраховані суми пільг перераховуватимуться АТ «Ощадбанк» для подальшого проведення ним розрахунків з надавачами послуг за кожного конкретного пільговика (безготівкова форма).

Пільговикам, які подали заяву до органу соціального захисту населення на отримання пільги готівкою, виплата буде здійснюватися у готівковій формі у зазначений у заяві спосіб (банк або пошта).

У разі отримання готівки пільговик має сплатити спожиті послуги повністю. Інші пільговики сплачують, як і раніше, частину платежу, а суму пільги за них перерахує надавачу послуг АТ «Ощадбанк» (за наявності даних про номер мобільного телефону пільговик отримає інформаційне повідомлення від банку про проведені платежі).
 

«Враховуючи, що відповідний механізм запроваджується вперше, через неточності в даних з технічних причин можуть бути випадки ненарахування окремим особам суми пільги за жовтень 2019 року», – пояснюють у Міністерстві соціальної політики.


У такому разі житомирянам рекомендують звернутися до органу соціального захисту населення за місцем проживання для уточнення інформації. Сума пільги у такому випадку за жовтень буде донарахована в наступному місяці.
Коментарів: 0
avatar

Новини Житомира: