Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Неділя, 19 Січня 2020    23:04:15
Журнал » Новини Житомира » Суспільство » 2019 » Жовтень » 25 » 14:12:42 оновлено: 14:27:42

Українська громада США передала житомирській лікарні необхідне медобладнання. ФОТО

25 Жовтня 2019, 14:27:42 312 Коментарі 0 Читать на русском языке
Українська громада США передала житомирській лікарні необхідне медобладнання. ФОТО
Житомирська міська дитяча лікарня отримала медобладнання від української громади Північної Америки. Обладнання медичному закладу передали представники Союзу Українок Америки (США) у рамках Міжнародного гуманітарного проекту «Підтримка Лікарень України». 

Про це «Журналу Житомира» розповіли у Житомирській міській раді.

Гуманітарна допомога містить сучасні апарати, а також багатофункціональні ліжка та витратні матеріали. А саме: монітори - клінічний та діагностичний з показниками життєво важливих функцій, обігрівач, освітлювач, центрифугу, оксигемометр, аптечки для дітей, хірургічні набори тощо. 

Перелік необхідних речей було попередньо погоджено з лікарями.

Довідково: Гуманітарний проект «Підтримка Лікарень України» був започаткований влітку 2014 року, на початку війни на Сході України, з метою доставки медичного обладнання з США в лікарні України в формі гуманітарної допомоги. З метою надання допомоги пораненим бійцям та цивільним, за п’ять років медичний вантаж вартістю 64 млн грн був переданий державним та муніципальним лікарням в Дніпро, Київ та Запоріжжя. У 2019-2022 роках гуманітарний проект «Підтримка Лікарень України» розширює свою діяльність на нові регіони України та сфери медичних послуг.
Коментарів: 0
avatar

Новини Житомира: